logo
S SPORT 2 HD
Retrobet TV ile Canlı maç izle
09:00Gifu - Gainare TottoriCanlı
08:55Merseyside - MunichCanlı
08:39Volna Brest - ZhSZ BrestCanlı
08:03Consadole Sappo - Cerezo Osaka |N|Canlı
08:00Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus |N|Canlı
08:00Shimizu S-Pulse - Kawasaki Fronta |N|Canlı
08:00Consadole Sapporo - Cerezo OsakaCanlı
08:00Kagoshima United - Fukushima UnitedCanlı
07:45Kataller Toyama - Kamatamare SanukiCanlı
07:45Makira Ulawa Kakamora - Solomon WarriorsCanlı
07:00Blaublitz Akita - ImabariCanlı
07:00Grulla Morioka - Roasso KumamotoCanlı
20:00Bohemians 1905 - FK Pardubice |N|
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Bein 1 - HD |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
10:00Afghan - Baloch Quetta
10:00Pakistan Navy - Asia Ghee Mills
10:00Yokohama - Sagan Tosu
11:00Muangkan United - Donmueang Police Station
11:00Udon United - Siam Navy
12:00Chippa United - Black Leopards
12:00Farms - WAPDA
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Comuna Recea
12:00Concordia Chiajna - Slatina
12:00Farul Constanța - Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00Gloria Buzău - Aerostar Bacau
12:00Resita - Ripensia Timisoara
12:00Pandurii Targu - U Craiova 1948
12:30Hougang United - Albirex Niigata Singapore
12:30Lion City Sailors - Balestier Khalsa
12:30Tampines Rovers - Geylang International
12:30Tanjong Pagar United - Courts Young Lions
13:00Sozopol - Lokomotiv Sofia
13:00Ústí nad Labem - Lisen
13:00Van - Noah Yerevan
13:00Dinamo Tbilisi - Samtredia
13:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi
13:00Juventude Evora - Lusitano de Evora
13:00Unirea Slobozia - Petrolul Ploiești
13:00Krasnodar - Spartak Moskova
13:30Giresunspor - Eskişehirspor
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor
13:30Göztepe - Kayserispor
13:30Calamocha - Almudévar
13:30Neftekhimik Nizhnekamsk - Tom Tomsk
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:45Arman Gohar - Baadraan Tehran
13:45Fajr Sepasi - Navad Urmia
13:45Rayka Babol - Malavan
13:45Shahrdari Astara - Sanat Mes Kerman
14:00Lokomotiv Moskova - Rubin Kazan
14:00Parnu - Tabasalu JK Charma
14:00SuperSport United - Orlando Pirates
14:00Esteghlal - Chooka Talesh
14:00Reyhan Alborz - Pars Jonoubi
14:00Havadar - Qashqai
14:00Sporting de Gijón - Real Oviedo
14:00Recreativo de Huelva - Marino
14:00Belchite 97 - Real Zaragoza
14:00Cuarte - Sariñena
14:00İrtiş Omsk - Dynamo Bryansk
14:00Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
14:00Shinnik Yaroslavl - SKA-Khabarovsk
14:00Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław
14:00Volgar Astrakhan - Orenburg
14:00Podlasie - Wiazownica
14:00Krylia Sovetov - Yenisey Krasnoyarsk
14:00Feirense - Benfica
14:00Alcains - Mortágua
14:00Trofense - Vila Real
14:00Agueda - Valadares Gaia Futebol Clube
14:001º de Dezembro - Torreense
14:00Bangkok United - Chiang Rai City
14:00Lamphun Warrior - Chonburi
14:00Nong Bua Pitchaya - Prachuap
14:00Samut Prakan City - Maejo United
14:00ZESCO United - Prison Leopards
14:30Kheybar Khorramabad - Esteghlal Molasani
14:30Shahin - Khosheh Talaei
14:30Rayo Cantabria - Siete Villas
14:30Melilla - Antequera
14:30Jastrzębie - Belchatow
14:30Púchov - Slavoj Trebišov
14:30Komarno - Skalica
14:30Košice - Poprad
14:35Jiangsu Sainty - Tianjin Teda
14:40Nieciecza - ŁKS Łódź
15:00Eintracht Braunschweig - Pauli
15:00Greuther Furth - Heidenheim
15:00Hamburger - Hannover 96
15:00Osnabruck - Karlsruher
15:00Akron Tolyatti - Baltika Kaliningrad
15:00Alania Vladikavkaz - Chertanovo Moskova
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Nizhniy Novgorod
15:00Sportist Svoge - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
15:00Yantra Gabrovo - Dobrudzha Dobrich
15:00Hebar Pazardzhik - Litex Lovech
15:00Nzoia Sugar - Kariobangi Sharks
15:00Hamburg - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:00Tusker - Bandari
15:002 Korriku - Kek-U
15:00Arberia - Drenica Skënderaj
15:00Trepca 89 - Gjilani
15:00Borec - Shkëndija
15:00Drita Bogovinje - Veleshta
15:00Skopje - Gostivar
15:00Kadino - Korabi Diber
15:00Kozuv Gevgelija - Rosoman 83
15:00Velazerimi 77 - Labunishta
15:00Błękitni Stargard Szczeciński - Skra Czestochowa
15:00Pogon - Wigry Suwałki
15:00MLKS Znicz Biala Piska - Legia Warsaw
15:00Vilaverdense - Aguia Vimioso
15:00Harjaleh - Hurriya
15:00Rayong - Ratchaburi
15:00Stade Tunisien - Olympique Béja
15:00Onduparaka - Express
15:00Lviv - Inhulets Petrove
15:15CSKA Sofia 1948 - Beroe Stara Zagora
15:30Burnley - Everton
15:30Reading - Nottingham Forest
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
15:30Reading - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
15:30Prostějov - Fotbal Třinec
15:30Hradec Kralove - Varnsdorf
15:30Chrudim - Graffin Vlašim
15:30Slavoj Vysehrad - Blansko
15:30Viktoria Zizkov - Vysočina Jihlava
15:30Kustosja - Bijelo Brdo
15:30Croatia Zmijavc - Orijent
15:30Hrvatski Dragovoljac - Dubrava
15:30Opatija - Dinamo Zagreb
15:30Ekwendeni Hammers - Stars
15:30Karonga United - Bullets
15:30MAFCO - CIVO United
15:30Mighty Tigers - Lions
15:30Mighty Wanderers - Silver Strikers
15:30Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Botoșani
15:30Dhamk - Al-Ahli
15:35Khor Fakkan - Sharjah
15:45Skënderbeu Korçë - Laçi
15:45Ain - Ajman Club
16:00Levante - Getafe
16:00Boluspor - Altay
16:00Menemen Belediyespor - Bandırmaspor
16:00Konyaspor - Erzurumspor
16:00Yeni Malatyaspor - İstanbul Başakşehir
16:00Rayo Vallecano - Logroñés
16:00Frosinone Calcio - ChievoVerona
16:00SPAL - Pisa 1909
16:00Cremonese - Virtus Entella
16:00Lecce - Unione Venezia
16:00Salernitana 1919 - Cittadella
16:00Fakel Voronezh - Chaika Peschanokopskoye
16:00Torpedo Moskova - Veles Moskova
16:00Bohemians 1905 Prag - Pardubice
16:00Opava - Banik Ostrava
16:00Gillingham - Swindon Town
16:00Scunthorpe United - Leyton Orient
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Mahia - Armée Patriotique Rwandaise
16:00Nkana - Bantu
16:00Platinum - Costa
16:00Kaiserslautern - Duisburg
16:00Dynamo Dresden - Uerdingen 05
16:00Ingolstadt 04 - Lübeck
16:00Viktoria Köln - 1860 München
16:00Turkgucu Ataspor - SpVgg Unterhaching
16:00Waldhof Mannheim - Saarbrucken
16:00Bonner - Wuppertaler
16:00Borussia Dortmund - Straelen
16:00Preussen Munster - Borussia Mönchengladbach
16:00Weiss Ahlen - Bergisch Gladbach 09
16:00Rot-Weiss Essen - 1 FC Cologne
16:00Lippstadt 08 - Rodinghausen
16:00Erzeni Shijak - Partizani Tirana
16:00Mageense - Campo Grande
16:00Biskra - Hussein
16:00Saoura - Alger
16:00Fremad Amager - Viborg
16:00Alkmaar - FC
16:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
16:00Marsaxlokk - Qormi
16:00Mosta - Tarxien Rainbows
16:00Santa Lucía - Hibernians
16:00Gornik Polkowice - Motor Lublin
16:00Deportes Puerto Montt - San Luis de Quillota
16:00Vojvodina - Mačva Šabac
16:00Nitra - Senica
16:00Pohronie - Ružomberok
16:00Zemplín Michalovce - MŠK Žilina
16:00ŠKF Sereď - Spartak Trnava
16:00Coastal Union - Mbeya City
16:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar
16:00Bizertin - Étoile du Sahel
16:00Uganda People's Defence Force - Busoga United
16:00Buildcon - Zanaco
16:00Nkwazi - Indeni
16:00Young Green Eagles - Green Buffaloes
16:30Dornbirn 1913 - Avusturya Wien
16:30Cape Town City - Orlando Pirates
16:30Lamontville Golden Arrows - Moroka Swallows
16:30Renate - Giana Erminio
16:30Spartak Moskova - Tambov
16:45Zalaegerszegi - Mezőkövesd-Zsóry
17:00Radnik Bijeljina - Tuzla City
17:00Sétif - Racing Club Rélizane
17:00North East United - East Bengal
17:00Osijek - Varaždin
17:00Legnago Salus - Cesena
17:00Matelica - Gubbio 1910
17:00Modena - Fermana
17:00Paganese Calcio 1926 - Bari
17:00Pro Vercelli 1892 - Livorno Calcio
17:00Limassol - Ethnikos Achna
17:00Chrobry Głogów - CWKS Resovia Rzeszów
17:00Domžale - Koper
17:00Al-Wehdat - Aqaba
17:00Spezia Calcio - Lazio
17:00Troyes - Paris
17:00Spezia - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
17:00Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
17:00Sfaxien - Mlandege
17:00Mogadishu City - SONIDEP
17:00Simba - Plateau United
17:00Eskilstuna - Norrby
17:00Akropolis - Jönköpings Södra
17:00Dalkurd - GAIS
17:00Sundsvall - Brage
17:00Ljungskile - Degerfors
17:00Örgryte - Umeå
17:00Trelleborgs - Halmstads
17:00Vasteras - Östers
17:15Pen-y-Bont - Caernarfon Town
17:30Levski Sofia - Arda Kardzhali
17:30Renaissance Zemamra - Renaissance Sportive de Berkane
17:30Barry Town - Flint Town United
17:30Cardiff Metropolitan University - Bala Town
17:30Haverfordwest County - Cefn Druids
17:30Real Burgos - Burgos Promesas
17:30Köln - Wolfsburg
17:30Arminia Вielefeld - Mainz 05
17:30Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
17:30Freiburg - Borussia Monchengladbach
17:30Reggina Calcio - Brescia Calcio
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
17:30Freiburg - Monchengladbach (A Spor HD)
17:30Bouenguidi - Forest Rangers
17:45Real Unión - Arenas Club de Getxo
17:45428189 - Cultural y Deportiva Leonesa
17:45Al-Faisaly Harmah - Ain Al-Atawlah
18:00Chlef - Tlemcen
18:00Dreams - Stars
18:00Braintree Town - Oxford City
18:00Chippenham Town - Slough Town
18:00Dorking Wanderers - Bath City
18:00Eastbourne Borough - Dartford
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
18:00Havant & Waterlooville - Chelmsford City
18:00Hungerford Town - Dulwich Hamlet
18:00Boston United - Chorley
18:00Farsley Celtic - Telford United
18:00Guiseley - Brackley Town
18:00Kettering Town - Blyth Spartans
18:00Leamington - Gateshead
18:00Southport - Alfreton Town
18:00Spennymoor Town - Curzon Ashton
18:00York City - Chester
18:00Gorleston - Thetford Town
18:00Evesham United - Bideford
18:00Swindon Supermarine - Dorchester Town
18:00Clyde - Forfar Athletic
18:00Cove Rangers - Montrose
18:00East Fife - Airdrie United
18:00Falkirk - Peterhead
18:00Partick Thistle - Dumbarton
18:00Cowdenbeath - Queen's Park
18:00Edinburgh City - Albion Rovers
18:00Elgin City - Annan Athletic
18:00Stenhousemuir - Brechin City
18:00Stranraer - Stirling Albion
18:00Clachnacuddin - Turriff United
18:00Panaderia Pulido - Lanzarote
18:00Robres - Villanueva
18:00Albacete Balompié - Manzanares
18:00Paterna - Benicarlo
18:00Villarreal - Recambios Colon
18:00Atlético Tordesillas - Santa Marta
18:00Club Deportivo La Virgen del Camino - Bembibre
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
18:00Crusaders - Glentoran Belfast United
18:00Larne - Glenavon
18:00Portadown - Ballymena United
18:00Oliveirense - Arouca
18:00Partizan Belgrade - Čukarički
18:00Manchester City - Fulham
18:00Brentford - Blackburn Rovers
18:00Bristol City - Birmingham City
18:00Coventry City - Rotherham United
18:00Huddersfield Town - Queens Park Rangers
18:00Millwall - Derby County
18:00Norwich City - Sheffield Wednesday
18:00Preston North - Wycombe Wanderers
18:00Stoke City - Middlesbrough
18:00Swansea City - Luton Town
18:00Watford - Cardiff City
18:00Ponferradina - Las Palmas
18:00Sigma Olomouc - Příbram
18:00Vejle Boldklub - Midtjylland
18:00Accrington Stanley - Milton Keynes Dons
18:00Wimbledon - Bristol Rovers
18:00Burton Albion - Crewe Alexandra
18:00Fleetwood Town - Blackpool
18:00Northampton Town - Doncaster Rovers
18:00Oxford United - Hull City
18:00Plymouth Argyle - Ipswich Town
18:00Portsmouth - Peterborough United
18:00Rochdale - Lincoln City
18:00Shrewsbury Town - Charlton Athletic
18:00Sunderland - Wigan Athletic
18:00Barrow - Salford City
18:00Bolton Wanderers - Port Vale
18:00Coventry - Rotherham (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Bradford City - Carlisle United
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:00Cambridge United - Oldham Athletic
18:00Cheltenham Town - Exeter City
18:00Harrogate Town - Forest Green Rovers
18:00Mansfield Town - Crawley Town
18:00Newport County - Morecambe
18:00Stevenage - Southend United
18:00Tranmere Rovers - Walsall
18:00Hamilton Academical - Kilmarnock
18:00Livingston - Dundee United
18:00Motherwell - Hibernian
18:00Mirren - Aberdeen
18:00Shakhtar Donetsk - Minaj
18:00Asante Kotoko - Nouadhibou
18:00Alloa Athletic - United
18:00Dundee - Arbroath
18:00Greenock Morton - Heart of Midlothian
18:00Raith Rovers - Dunfermline Athletic
18:00Aldershot Town - Dagenham & Redbridge
18:00Altrincham - King's Lynn Town
18:00Barnet - Wealdstone
18:00Bromley - Stockport County
18:00Eastleigh - Maidenhead United
18:00Hartlepool United - Boreham Wood
18:00Notts County - Woking
18:00Sutton United - Solihull Moors
18:00Torquay United - Wrexham
18:15Atzeneta - Nucía
18:15Trujillo - Diocesano
18:15Atromitos - Aris
18:15Sevilla - Real Madrid
18:15Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
18:20Maccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda Tel Aviv
18:30Eindhoven - Roda JC Kerkrade
18:30Valencia CF - Levante UD B
18:30Deportivo de La Coruña - Polvorin
18:30Calamonte - Coria
18:30Racing Rioja - Yagüe
18:30Utebo - Borja
18:30Waalwijk - VVV-Venlo
18:30Moreirense - Vicente
18:30Vitoria Guimaraes - Portimonense
18:45Teuta Durrës - Kastrioti
18:45Al-Wahda Abu Dhabi - Nasr Dubai
18:45Fujairah - Wasl
18:45BATE Borisov - Dinamo Brest
19:00Velež Mostar - Olimpic Sarajevo
19:00KVZ - Alamal SC Atbara
19:00Víkingur Gøta - Havnar Bóltfelag
19:00Tshakhuma Tsha Madzivhadila - AmaZulu
19:00Covadonga - Marino de Luanco
19:00Pontevedra - Deportivo de La Coruña
19:00Mutilvera - Haro Deportivo
19:00Espanyol - Cornellà
19:00Ribadumia - Pontellas
19:00Pozoblanco - Ciudad de Lucena
19:00Xerez Deportivo - Antoniano
19:00Aceuchal - Montijo
19:00Lobon - Plasencia
19:00Calzada - Arnedo
19:00Teruel - Valdefierro
19:00Balmaseda - Real Sociedad
19:00Vilafranca - Terrassa
19:00Diósgyőri - Ferencvárosi
19:00Alacranes de Durango - Mineros de Fresnillo
19:00Rabo de Peixe - Sporting Clube de Portekiz
19:00ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
19:00Aluminij - Mura 05
19:00Stade Rennais - Lens
19:00Krasnodar - Rotor Volgograd
19:00Zenit Saint Petersburg - Ural Sverdlovsk Bölgesi
19:00Galatasaray - Hatayspor
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Rennes - Lens (beIN SPORTS HD 4)
19:00Atlético Petróleos Luanda - Akonangui
19:00Kaizer Chiefs - Bamenda
19:00Stade Malien - Ashanti
19:00Austria Wien - Sturm Graz
19:00Rheindorf Altach - Pölten
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Bull Salzburg
19:30Rapide Oued - Mouloudia Club d'Oujda
19:30Club Deportivo Santa Úrsula - Vera
19:30Larnaca - Olympiakos Nicosia
19:30Maan - Ramtha
19:30Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
19:45Hapoel Haifa - Bnei Sakhnin
20:00Juventus - Torino
20:00Alianza De Guano - Cumbaya
20:00Siquinala - Deportivo Mictlán
20:00Deportivo Malacateco - Deportivo Sacachispas
20:00Villarrubia - Socuéllamos
20:00Burgos - Numancia
20:00San Fernando - Real Balompédica Linense
20:00Paiosaco - Silva
20:00Santfeliuenc - Igualada
20:00Crevillente Deportivo - Intercity Alicante
20:00Cimarrones de Sonora - Estudiantes Tecos
20:00Zitacuaro - Cuautla
20:00Vizela - Académico de Viseu
20:00Juventus - Torino (beIN SPORTS HD 3)
20:15Chiasso - Schaffhausen
20:15Winterthur - Thun
20:15Mqabba - Pietà Hotspurs
20:15Sirens - Gżira United
20:15Zejtun Corinthians - Sliema Wanderers
20:15Mirandés - Lugo
20:20Weymouth - Halifax Town
20:30West Ham United - Manchester United
20:30Bayern Munich - Leipzig
20:30Atletico Madrid - Real Valladolid
20:30Laredo - Athletic Bilbao
20:30Linfield - Cliftonville
20:30Olympiacos - Volos
20:30Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge
20:30Viktoria Plzen - Karviná
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
20:30Colchester United - Grimsby Town
20:30Mariupol - Dynamo Kyiv
20:45Fortuna Sittard - Willem
20:50Hapoel Tel Aviv - Maccabi Netanya
21:00Famalicão - Sporting Lisbon
22:00Ajax - Twente
22:00Legia Warsaw - Lechia Gdańsk
22:00Ajax - Twente (tivibu SPOR 3 HD)
22:45Internazionale Milano - Bologna 1909
22:45Club Brugge - St.Truiden (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Inter - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
23:00Zwolle - Vitesse
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Flamengo
23:00Santos - Sociedade Esportiva Palmeiras
23:00Chelsea - Leeds United
23:00Cádiz - Barcelona
23:00Montpellier - Paris Saint-Germain
23:00Montpellier - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
23:30Porto - Tondela
23:30Porto - Tondela (S SPORT 2 HD)
01:00Bajai - Ceará Sporting Club
01:00Fluminense FutbolClub - Clube Atlético Paranaense
03:00Coritiba Foot Ball Club - Clube Atletico Bragantino
13:30Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Rostov - FC
14:15Feyenoord - Heracles Almelo
14:30Hellas Verona - Cagliari Calcio
14:30Verona - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
15:00Lille - Monaco
15:00West Bromwich Albion - Crystal Palace
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
15:00Lille - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
15:30Paderborn - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
16:00Granada - Huesca
16:00Antalyaspor - Ankaragücü
16:00Zbrojovka Brno - Dynamo Ceske Budejovice
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
16:30Dynamo Moskova - Arsenal Tula
16:30Alkmaar - Groningen
16:30Utrecht - Haag
16:30Swarovski Tirol - Wolfsberger
16:30Hartberg - Rapid Wien
17:00Angers - Lorient
17:00Dijon - Saint-Étienne
17:00Girondins de Bordeaux - Stade Brestois 29
17:00Nantes - Strasbourg
17:00Parma - Benevento Calcio
17:00Roma - Sassuolo Calcio
17:00Udinese Calcio - Atalanta
17:00Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
17:00Udinese - Atalanta (beIN SPORTS HD 4)
17:00Roma - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Bordeaux - Brest (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:15Sheffield United - Leicester City
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Вremen - Stuttgart
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:00Nacional da Madeira - Santa Clara
18:00Mladá Boleslav - Teplice
18:15Osasuna - Real Betis
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
18:45Heerenveen - Eindhoven
19:00Stade de Reims - Nice
19:00CSKA Moskova - Khimki
19:00Denizlispor - Fenerbahçe
19:00LASK Linz - Ried
19:00Reims - Nice (beIN SPORTS HD 4)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham Hotspur - Arsenal
19:30Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Schalke 04 - Bayer 04 Leverkusen
20:00Krotone - Napoli
20:00Crotone - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche
20:30Ave - Boavista Porto
20:30Sparta Prague - Slavia Prague
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
22:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Vasco da Gama
22:00São Paulo - Sport Club do Recife
22:15Liverpool - Wolverhampton
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Sampdoria - Milan
22:45Sampdoria - Milan (beIN SPORTS HD 3)
23:00Metz - Lyon
23:00Deportivo Alavés - Real Sociedad
23:00Columbus Crew - England Revolution
23:00Belenenses - Braga
23:00Benfica - Paços de Ferreira
23:00Metz - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
00:15Clube Atlético Mineiro - Sport Club Internacional
19:00Soçi - Akhmat
19:30Trabzonspor - Sivasspor
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Slovan Liberec - Slovácko
20:00Pogoń Szczecin - Stal Mielec
22:30Hoffenheim - Augsburg
22:30Wisła Płock - Górnik Zabrze
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Fiorentina - Genoa
22:45Ajaccio - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
22:45Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
23:00Brighton & Hove Albion - Southampton
23:00Eibar - Valencia
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:15Farense - Marítimo
02:00Atlético Clube Goianiense - Goiás Esporte Clube
05:30Seattle Sounders - Minnesota United
13:30Bandırmaspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eskişehirspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Samsunspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Zenit Saint Petersburg - Borussia Dortmund
20:55Lazio - Club Brugge
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
23:00Chelsea - Krasnodar
23:00Barcelona - Juventus
23:00Dynamo Kyiv - Ferencvárosi
23:00Paris Saint-Germain - İstanbul Başakşehir
23:00Leipzig - Manchester United
23:00Stade Rennais - Sevilla
03:30Club Libertad - Sociedade Esportiva Palmeiras
13:30Akhisarspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Akhisarspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Adana Demirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Altay - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ümraniyespor - Boluspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00M.Tel Aviv - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Wolfsburg - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - West Ham (S SPORT HD)
23:00Valladolid - Osasuna (spor SMART HD)
13:30Hatayspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
15:30Wolverhampton - Aston Villa (S SPORT HD)
16:00Valencia - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Balıkesirspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00Balıkesirspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Ç.Rizespor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kayserispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30B.Dortmund - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:00Newcastle - WBA (S SPORT HD)
18:15Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ankaragücü - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Fenerbahçe - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Union Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Manchester City (S SPORT HD)
20:30Huesca - Alaves (spor SMART HD)
23:00Everton - Chelsea (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
13:30Boluspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
13:30Boluspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30BB Erzurumspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:30Altınordu - Akhisarspor (TRT Spor HD)
13:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Southampton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
16:00Real Sociedad - Eibar (spor SMART HD)
16:00Adanaspor - Altay (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Tuzlaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Tuzlaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00M.Başakşehir - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
17:15Crystal Palace - Tottenham (S SPORT HD)
17:30Augsburg - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
18:15Real Betis - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Giresunspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
19:00Giresunspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Fulham - Liverpool (S SPORT HD)
20:00B.Leverkusen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:30Elche - Granada (spor SMART HD)
22:15Arsenal - Burnley (S SPORT HD)
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
16:00Menemenspor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ankaraspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Ankaraspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
23:00Celta Vigo - Cadiz (spor SMART HD)
16:00Ankaragücü - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30E.Frankfurt - Monchengladbach (S SPORT 2 HD)
21:00Wolverhampton - Chelsea (S SPORT HD)
22:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
23:00Manchester City - WBA (S SPORT HD)
08:33Warriors - ClippersCanlı
08:30Anhui Putian Xingfa - Henan Shedian LaojiuCanlı
09:00Sendai 89ers - Ibaraki Robots
09:00Busan KT Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus
09:00Changwon LG Sakers - Wonju Dongbu Promy
09:05Chiba Jets - Shimane Susanoo Magic
09:05Osaka Evessa - Utsunomiya Brex
10:30Shandong Heroes - Jiangsu Dragons
11:00Gunma Crane Thunders - Aomori Wat's
11:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns
11:00Nishinomiya Storks - Takamatsu Five Arrows
11:00Enisey - Khimki
11:00Seoul Samsung Thunders - Egis
11:05Hitachi SunRockers - Niigata Albirex
11:05Shiga Lakestars - Aisin Seahorses
11:30Hebei Xianglan - Hefei Yuanchang
12:00Astana - Nizhny Novgorod
12:05Akita Northern Happinets - Hiroshima Dragonflies
12:05Kyoto Hannaryz - Shinshu Brave Warriors Nagano
12:05SAN-EN NeoPhoenix - Yokohama B-Corsairs
12:05Toyama Grouses - Mitsubishi Diamond Dolphins
13:00Fethiye Belediye - Darüşşafaka
13:00Fethiye Bld. - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
13:05Ryukyu Golden Kings Okinawa - Toyota Alvark Tokyo
14:00Galitos Barreiro - Vitoria Guimaraes
14:35Zhejiang Lions - Guangdong Southern Tigers
15:00Fujian Quanzhou Bank - Shougang Beijing Ducks
15:00Ufimets - Kupol-Rodniki
15:15Beşiktaş - Türk Telekom
15:15Beşiktaş - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
15:30Parma Perm - Lokomotiv Kuban
17:00Fyllingen - Nidaros Jets Trondheim
17:30Royal Halı Gaziantep - Tofaş
17:30Gaziantep Basket - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Athens - PAOK
18:00Aris Thessaloniki - Promitheas Patras
18:00Harilaos Trikoupis - Iraklis
18:00Kolossos Rodou - Larisa Basket
18:04Koping Stars - Sodertalje Kings
19:00Madeira - Imortal Albufeira
19:05Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem
20:00Galatasaray Medical Park - Büyükçekmece
20:00Galatasaray - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Iberostar Tenerife Canarias - Obradoiro
20:30Peristeri - Lavrio
20:45Ironi Nahariya - Maccabi Haifa
22:00Brescia - Fortitudo Pallacanestro Bologna
22:45Baloncesto Fuenlabrada - Valencia
22:45FIATC Joventut Badalona - Basket Zaragoza 2002
13:00Petkimspor - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00MoraBanc Andorra - Real Betis
14:30Bilbao Basket - Estudiantes Madrid
15:15Bursaspor - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
16:00Tsmoki-Minsk - CSKA Moskova
17:30Fenerbahçe Beko - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Zenit Saint-Petersburg - UNICS
19:00Saski Baskonia - Delteco
19:00Unicaja Málaga - Universidad Catolica de Murcia
20:00OGM Orman - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Burgos - Real Madrid Baloncesto
21:00Mitteldeutscher - Bayern Munich
16:00Mersin BB - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
14:00Adana Basket - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Fenerbahçe - İzmit Bld. (tivibu SPOR HD)