logo
Eurosport 1 HD
Retrobet TV ile Canlı maç izle
04:00La Equidad Segu - Independiente S |N|Canlı
04:00Cuiabá-MT - Botafogo-SP |N|Canlı
03:45Equidad - Club Independiente SantaCanlı
03:45Deportivo Lara - Estudiantes de MéridaCanlı
03:45Tampico Madero - Club Deportivo Mineros de ZacatecasCanlı
03:30River Plate - Godoy Cruz |N|Canlı
03:00Coritiba-PR - Bragantino-SP |N|Canlı
03:00Cruzeiro-MG - Brasil de Pelot |N|Canlı
02:45Hamilton Wanderers - Wellington PhoenixCanlı
00:00Bein 1 - HD |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
06:00Eastern Suburbs - Waitakere United
06:00Wellington - Auckland City
06:00Club León - Guadalajara
07:00Vanraure Hachinohe - Sagamihara
07:00Yokohama Sports and Culture Club - Nagano Parceiro
07:00Ehime - Kyoto Sanga
07:00Ryūkyū - Fagiano Okayama
08:00Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa
08:00Machida Zelvia - Tokyo Verdy
08:00United Ichihara Chiba - Ventforet Kofu
08:00Matsumoto Yamaga - Albirex Niigata
08:00Mito HollyHock - Tokushima Vortis
08:00Renofa Yamaguchi - Giravanz Kitakyushu
08:00Tochigi - Thespakusatsu Gunma
08:00V-Varen Nagasaki - Montedio Yamagata
08:00Masha United - Gardens
08:00Oita Trinita - Vegalta Sendai
09:00Júbilo Iwata - Omiya Ardija
09:00Shonan Bellmare - Gamba Osaka
10:00Northern Gas Pipeline Limited - Hazara Coal Company
10:30Wohaib - Southern Gas Company
11:00Lampang - Suphanburi
11:00Muang Loei United - Bang Pa-in Ayutthaya
11:00Rayong United - Trat
11:00Watbot City - Songkla
12:00Tshakhuma Tsha Madzivhandila - Maritzburg United
12:00NIMSO - F.C.
12:00Mioveni - Viitorul Pandurii Targu
12:30Lafnitz - Blau-Weiß Linz
12:30Petržalka 1898 - Dukla Banská Bystrica
12:30ŠK Slovan II Bratislava - Dubnica
13:00Arhavispor - Batman Petrolspor
13:00Çankaya - Ofspor
13:00Cartagena - Unión
13:00Real Murcia - Águilas
13:00Budapest Honvéd FC - Kecskeméti
13:00Ferencvárosi - Paksi
13:00Puskás Akadémia - Fehervar
13:00Vittoriosa Stars - Pembroke Athleta
13:00Beijing Guoan - Tokyo
13:15Botev Vratsa - Lokomotiv Plovdiv
13:30Pyunik - Ararat - Ermenistan
13:30Getafe CF - San Sebastián de los Reyes
13:30Orihuela - Ibiza
13:30Pulpileño - EDMF Churra
13:30Minerva - UCAM Murcia
13:30Basconia - Anaitasuna
13:30Parla - Mostoles
13:30Atlético de Pinto - Villaverde San Andres
13:30Carabanchel - Leganés
13:30Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
13:45Grama - Sant Andreu
13:45Villajoyosa - Jove Español San Vicente
14:00Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs
14:00Badajoz - Villanovense
14:00Atlético Baleares - Rosas
14:00Don Benito - Melilla
14:00Rayo Majadahonda - Atlético Madrid B
14:00Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Poblense
14:00Villarrobledo - Talavera
14:00Celta De Vigo - Compostela
14:00Unionistas de Salamanca - Guijuelo
14:00Langreo - Cultural y Deportiva Leonesa
14:00S. D. Tarazona - Ebro
14:00Hercules - Villarreal CF
14:00Peña Deportiva - Alcoyano
14:00Algeciras - Cádiz CF
14:00Atlético Sanluqueño - Tamaraceite
14:00Ejido - Deportivo Linares
14:00Lorca Deportiva - Granada CF
14:00Real Betis - Sevilla FC
14:00Las Palmas - Marbella
14:00Coria - San Roque de Lepe
14:00Club Deportivo Villegas - Oyonesa
14:00Club Almagro - Solana
14:00Europa - Castelldefels
14:00Cerdanyola del Vallès - Banyoles
14:00Montañesa - Manresa
14:00Esport Club Granollers - Peralada
14:00Pobla de Mafumet - Valls
14:00Unión Adarve - Rayo Vallecano
14:00Mostoles - Alamo
14:00Santa - Moratalaz
14:00Alhaurín de la Torre - Juventud Torremolinos
14:00Llapi Podujeve - Besa Peć
14:00Swit Skolwin - Pomorzanin Torun
14:00Camacha - Mondinense
14:00Fafe - Vitoria Guimarães
14:00Amarante - Camara de Lobos
14:00Berco - Ave
14:00Castro Daire - Espinho
14:00Canelas 2010 - Joao
14:00Pedras Rubras - Coimbrões
14:00Tirsense - Felgueiras
14:00Leca - Marítimo
14:00Louletano - Moura Atlético Clube
14:00Lourinhanense - Fátima
14:00Pero Pinheiro - Caldas da Rainha
14:00Pevidem - Brito
14:00Real Sport Clube Queluz - Oriental Dragon
14:00Beira-Mar - Lusitania Lourosa
14:00Braga - Mirandela
14:00Sport Benfica e Castelo Branco - GRAP
14:00Sport Grupo Sacavenense - Alverca
14:00Paredes - Salgueiros
14:00Santarém - Grupo Sportivo de Loures
14:00Vianense - Clube Desportivo Cerveira
14:00Vidago - Juventude de Pedras Salgadas
14:00AŠK Bravo Publikum - Tabor Sežana
14:00Buriram United - Police Tero
14:00Dome - Chiangmai
14:00Port - Customs United
14:00Muangthong United - Bangkok Glass
14:00Rostov - FC
14:15Den Bosch - N.E.C.
14:15Vilafranquense - Estoril Praia
14:15Feyenoord - Heracles Almelo
14:30Muzinga - Rukinzo
14:30Mumbai City - Odisha
14:30Naft Masjed Soleyman - Sepahan Isfahan
14:30Ahan Isfahan - Shahr Khodro
14:30Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
14:30Poli Timisoara - Rapid București
14:30ŠTK 1914 Šamorín - ŽP Šport Podbrezová
14:30Partizán Bardejov - MŠK Žilina
14:30Hellas Verona - Cagliari Calcio
14:30Verona - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
14:40Radomiak Radom - Arka Gdynia
15:00West Bromwich Albion - Crystal Palace
15:00Wehen Wiesbaden - Hansa Rostock
15:00Karabağ - Gabala
15:00Mladost Doboj Kakanj - HŠK Zrinjski Mostar
15:00Sloboda Tuzla - Krupa na Vrbasu
15:00Wuhan Zall - Shandong Luneng Taishan
15:00Lille - Monaco
15:00Tenerife - Tenerife Sur Ibarra
15:00Buducnost Podgorica - Jezero Plav
15:00Bidco United - Leopards
15:00Kakamega Homeboyz - Posta Rangers
15:00Sofapaka - Western Stima
15:00Tusker - Bandari
15:00Flamurtari Pristina - Dardana
15:00Vllaznia Pozheran - Ulpiana
15:00Belasica Strumica - Makedonija Gjorče Petrov
15:00Pelister - Shkupi
15:00Renova - Sileks
15:00Vardar - Rabotnički
15:00Struga Trim & - Academy Pandev
15:00Aqvital Csakvar - Gyirmot Sportegyesulet
15:00Békéscsaba 1912 Előre - Szeged 2011
15:00DEAC - Soroksár
15:00Dorogi - Pécsi
15:00Ross County - Rangers
15:00Győri - Ajka
15:00Nyíregyháza Spartacus - Kaposvári Rákóczi
15:00Szentlorinc - Szolnoki MÁV
15:00Debreceni VSC - Egri
15:00Tiszaújváros - Diósgyőri VTK
15:00Keruleti TUJe - Papai Perutz
15:00Mezokovesd-Zsory - Budapesti
15:00Asker Fotball - Skeid Fotball
15:00Lech Poznań - Bytovia Bytów
15:00Inđija - Spartak Zdrepceva
15:00Stade Tunisien - Olympique Béja
15:00Olimpik - Rukh Vinnyky
15:00Lille - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
15:30Erzgebirge - Jahn Regensburg
15:30Paderborn 07 - Nurnberg
15:30Würzburger Kickers - Sandhausen
15:30Genk - Royal Antwerp
15:30Botev Plovdiv - CSKA Sofia
15:30Taborsko - Dukla Prague
15:30Osijek - Cibalia
15:30Drita - Ballkani
15:30Chitipa United - Bullets
15:30Moyale Barracks - Stars
15:30Ntopwa United - Lions
15:30Paderborn - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
15:40Emirates Cultural Sport Club - Ittihad Kalba
15:45Baniyas - Urooba
16:00Altınordu - Keçiörengücü
16:00Granada - Huesca
16:00Antalyaspor - Ankaragücü
16:00Alcorcón - Almería
16:00Zbrojovka Brno - Dynamo Ceske Budejovice
16:00SønderjyskE - Nordsjælland
16:00Al-Hilal Club - Vipers
16:00Messager - Young Buffaloes
16:00Verl - Hallescher
16:00Portuguesa Santista - São Bernardo Futebol Clube
16:00Association Sportive de Kigali - Orapa United
16:00Fasil Kenema - Monastir
16:00Green Eagles - Musongati
16:00Fredericia - Hvidovre
16:00Urartu - Ararat Yerevan
16:00Paide Linnameeskond - Nomme Kalju
16:00Hilal Al-Quds - Mosaset Al Bireh
16:00Foggia Calcio - Città di Palermo
16:00Qrendi - George's
16:00Valletta - Floriana
16:0012 de Octubre FutbolClub - Guairena
16:00Melipilla - San Marcos de Arica
16:00Deportes Temuco - Club de Deportes Santa Cruz
16:00Deportes Linares - Deportes Vallenar
16:00Mladost Lučani - Novi Pazar
16:00Radnik Surdulica - Proleter Novi
16:00Celje - Olimpija Ljubljana
16:00Ihefu - Ruvu Stars
16:00Mtibwa Sugar - Mwadui
16:00Bizertin - Étoile du Sahel
16:00Hammam-Lif - Kairouan
16:00Espérance de Tunis - Slimane
16:00Étoile sportive de Métlaoui - Guerdane
16:00Crete - Apollon Smyrni
16:00Lusaka Dynamos - Kitwe United
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
16:30Baroka - Chippa United
16:30Galaxy - Stellenbosch
16:30Prato - Ghivizzano
16:30Siena - Grassina
16:30Portici 1906 - Gravina
16:30Calvina Sport - Sona Calcio
16:30Messina - Gelbison Cilento
16:30Scandicci - Flaminia Civita Castellana
16:30Folgore Caratese - Caronnese
16:30Montespaccato - Foligno
16:30Rieti - Atletico Porto Santelpidio
16:30Saluzzo - Unione San-Remo
16:30Gavorrano - Montevarchi
16:30Union Feltre - Union ArzignanoChiampo
16:30Nova Giussano - Caravaggio
16:30Petrovac - Zeta
16:30LPRC Oilers - Nimba Kwado
16:30Santiago Wanderers - Coquimbo Unido
16:30Dynamo Moskova - Arsenal Tula
16:30Alkmaar - Groningen
16:30Utrecht - Haag
16:30Swarovski Tirol - Wolfsberger
16:30Hartberg - Rapid Wien
16:30Djurgårdens - Varbergs BoIS
16:30Falkenbergs - Mjällby
16:30Elfsborg - Fotboll
16:30Göteborg - Sirius Fotboll
16:30Norrköping - Helsingborgs
16:30Kalmar - Häcken
16:30Malmö - Östersunds
16:30Örebro - Hammarby
17:00Ulsan Hyundai - Melbourne Victory
17:00Fortuna Düsseldorf - Schalke 04
17:00Željezničar Sarajevo - Široki Brijeg
17:00Atletico Academy - Aigle Noir
17:00Rabita Juha - Namungo
17:00Onze Bravos - Étoile du Kongo
17:00Vendsyssel - Silkeborg
17:00FC - Kerala Blasters
17:00Slaven Belupo - Dinamo Zagreb
17:00Atletico Arezzo - Südtirol
17:00Ravenna - Calcio Padova
17:00Triestina Calcio - Sambenedettese Calcio
17:00Potenza - Viterbese Castrense
17:00Calcio Catania - Cavese
17:00Teramo - Vibonese Calcio
17:00Ternana Calcio - Bisceglie 1913 Don
17:00Calcio Lecco 1912 - Pistoiese
17:00Carrarese Calcio - Pergolettese 1932
17:00Lucchese - Alessandria Calcio 1912
17:00Piacenza Calcio 1919 - Pro Sesto
17:00AlbinoLeffe - Olbia Calcio
17:00Città di Pontedera - Calcio Como
17:00Grosseto - Novara Calcio
17:00Enosis Neon Paralimni - Apollon Limassol
17:00HamKam - Lillestrøm
17:00DAC 1904 Dunajská Streda - ViOn Zlaté Moravce
17:00Parma - Benevento Calcio
17:00Roma - Sassuolo Calcio
17:00Udinese Calcio - Atalanta
17:00Angers - Lorient
17:00Dijon - Saint-Étienne
17:00Girondins de Bordeaux - Stade Brestois 29
17:00Nantes - Strasbourg
17:00Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
17:00Udinese - Atalanta (beIN SPORTS HD 4)
17:00Roma - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Bordeaux - Brest (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Reggiana 1919 - Monza Brianza 1912
17:15Budapest Honvéd - Budapest
17:15Fgura United - Naxxar Lions
17:15Sheffield United - Leicester City
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:25Al-Qadisiyah - Shabab Riyadh
17:30Coton Sport FC de Garoua - Unisport de Sokode
17:30Hassania Agadir - Ittihad Riadi Tanger
17:30Real Valladolid - Lealtad
17:30Titograd - Dečić
17:30Al-Shahaniya Sports Club - Al Shamal
17:30Werder Вremen - Stuttgart
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
17:45Slavia Sofia - Ludogorets 1945
18:00Westerlo - Lommel
18:00Rivers United - Futuro Kings
18:00Asante Kotoko - Nouadhibou
18:00Enyimba International - Rahimo
18:00Great Olimpiyat Oyunları - Ebusua Dwarfs
18:00San ignacio - Pasaia
18:00Elche CF Ilicitano - Novelda
18:00Alcalá - Complutense Alcala
18:00Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
18:00Porto - Académica de Coimbra
18:00Zlatibor - Crvena Zvezda
18:00Desna Chernihiv - Vorskla Poltava
18:00Zorya Luhansk - Dnipro-1
18:00Nacional da Madeira - Santa Clara
18:00Mladá Boleslav - Teplice
18:00Beerschot Wilrijk - Eupen
18:00Copenhagen - Horsens
18:00Celtic - Johnstone
18:00Espanyol - Sporting de Gijón
18:00Luzern - Young Boys
18:00Sion - Lugano
18:00Zürich - Lausanne-Sport
18:15PAOK - Asteras Tripolis
18:15Giannina - Lamia
18:15Osasuna - Real Betis
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
18:30Sant Julià - Santa Coloma
18:30ASFB Bobo Dioulasso - Vitesse Bobo-Dioulasso
18:30Calahorra - Ejea
18:30Ciudad de Murcia - Muleño
18:30Atletico Astorga - Bañeza Fútbol Club
18:45Dhafra Club - Jazira Club
18:45Shabab Al-Ahli Dubai - Hatta Club
18:45Heerenveen - Eindhoven
19:00Adana Demirspor - Akhisar Belediyespor
19:00Borac Banja Luka - Sarajevo
19:00Leopards de Saint-Camille - Douanes Ouagadougou
19:00Tevragh-Zeina - Kaloum Star
19:00Extremadura - Estudiantes de Mérida
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
19:00Izarra - Tudelano
19:00Leioa - Amorebieta
19:00Logrones - Osasuna
19:00Llagostera - Barcelona
19:00Real Murcia - Córdoba
19:00CSKA Moskova - Khimki
19:00Yeclano Deportivo - UCAM Murcia
19:00Arcos Club de Fútbol - Ceuta
19:00Palo - Atlético Malagueño
19:00Virtusvecomp Verona - Carpi 1909
19:00Kazincbarcikai - Vasas
19:00Tychy - Odra Opole
19:00Young Africans - Ruvu Shooting
19:00Stade de Reims - Nice
19:00Denizlispor - Fenerbahçe
19:00LASK Linz - Ried
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Reims - Nice (beIN SPORTS HD 4)
19:00Bodø-Glimt - Stabæk Fotball
19:00Mjøndalen - Start
19:00Sandefjord Fotball - Viking
19:00Brann - Sarpsborg 08
19:00Strømsgodset - Haugesund
19:05Hajduk Split - Rijeka
19:15Maribor - Gorica
19:30Tottenham Hotspur - Arsenal
19:30Wydad Casablanca - Youssoufia Berrechid
19:30Zamora - Unionistas de Salamanca
19:30Perugia Calcio - Imolese Calcio 1919
19:30FeralpiSalò - Mantova
19:30Pesaro - Alma Juventus Fano 1906
19:30Catanzaro 1929 - Turris Calcio
19:30Virtus Francavilla - Avellino 1912
19:30Ermis Aradippou - Paphos
19:30Paksi - Fehervar
19:30Politehnica Iasi - Cluj
19:30Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
19:45Al-Wahda Club Mecca - Ittihad
20:00Schalke 04 - Bayer 04 Leverkusen
20:00Krotone - Napoli
20:00Teungueth - Armed Forces
20:00Luis Ángel Firpo - Once Municipal
20:00Puerto San Jose - Deportivo Marquense
20:00Antigua - Cobán Imperial
20:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Municipal
20:00Lleida Esportiu - Gimnàstic de Tarragona
20:00San Judas - Municipal
20:00Olimpia Grudziądz - 1925 Kalisz
20:00Varzim - Cova da Piedade
20:00Crotone - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:00Lyngby Boldklub - Randers
20:15Albacete Balompié - Girona
20:15Marsa - Zebbug Rangers
20:15Senglea Athletic - Birkirkara
20:15Standard Liège - Mechelen
20:30Villarreal - Elche
20:30Hercules - Olimpic de Xativa
20:30Flat Earth - Pozuelo de Alarcón
20:30Kolos Kovalevka - Oleksandriya
20:30Athens - Panathinaikos
20:30Ave - Boavista Porto
20:30Sparta Prague - Slavia Prague
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
20:45Katowice - Chojniczanka Chojnice
21:00Molde - Aalesunds
21:00Associação Atlética Coruripe - America Natal
21:00Associação Desportiva Cabofriense - San Luis
21:00Globo - Futebol Clube
21:00Real Noroeste Capixaba - Brasiliense Futebol Clube
21:00Agua Santa - Associação Portuguesa de Desportos
21:00Centro Limoeirense - Clube Atlético do Porto
21:00Sete de Setembro - Ypiranga
21:00Veracruz Vitoria St Antao - İbis
21:00Ironi Sport Hadera - Hapoel Kfar Saba
21:15Police Ouagadougou - Majestic
21:30Moto Club São Luís - Fast Clube
21:30Rabat - Raja Casablanca
21:30Budaörsi - Debreceni
21:30San Gwann - Andrews
21:40Shamrock Rovers - Dundalk
21:45Independiente del Valle - Club Deportivo El Nacional
21:45Isidro - Jocoro
22:00Molenbeek - KMSK Deinze
22:00Atletico Palmaflor Vinto - Nacional Potosí
22:00Goianésia Esporte Clube - do Gama
22:00Tupynambás - Aparecidense
22:00Vitória da Conquista - Salgueiro
22:00Breda - Dordrecht
22:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Vasco da Gama
22:00São Paulo - Sport Club do Recife
22:15Liverpool - Wolverhampton
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:30Sabadell - Real Oviedo
22:45Oostende - Gent
22:45Sampdoria - Milan
22:45Sampdoria - Milan (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Zaragoza - Fuenlabrada
23:00Vicenza Calcio - Cosenza Calcio
23:00Deportivo Alavés - Real Sociedad
23:00Metz - Lyon
23:00Juventus des Cayes - Cavaly
23:00Violette - Bosco
23:00Guanacasteca - Juventud Escazuceña
23:00Club Deportes Concepción - Independiente de Caquenes
23:00Columbus Crew - England Revolution
23:00Belenenses - Braga
23:00Benfica - Paços de Ferreira
23:00Metz - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
23:10Argentino de Quilmes - Colegiales
23:10Fenix Pilar - Defensores Unidos
23:10Club Atlético Acassuso - Club Atlético Villa San Carlos
23:10CSyD Flandria - Los Andes
23:10Sacachispas - UAI Urquiza
23:10Deportivo Laferrere - Club Atlético General Lamadrid
23:30Deportes Quindío - Llaneros Fútbol Club
23:30Peñarol - Club Nacional Montevideo
00:00Galvez - River-PI
00:00Guayaquil City - Portoviejo
00:00Atletico Marte - Jocoro
00:00Luis Ángel Firpo - Once Municipal
00:00CD - Santa Tecla
00:00Deportivo San Pedro - Solola
00:00Grecia - Deportivo Saprissa
00:00Guadalupe - San Carlos
00:00Municipal Pérez Zeledón - Cartaginés
00:00Azores de Hidalgo - Cruz Azul Hidalgo
00:00Irapuato - Ciervos
00:00Tipitapa - Mina Limon
00:00Colchagua Club de Deportes - San Antonio Unido
00:15Clube Atlético Mineiro - Sport Club Internacional
00:15Club Bamin Real Potosí - Strongest
00:15Figueirense Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
00:15Club Sportivo San Lorenzo - Club Sol de América
01:00Agropecuario - Club Atlético Temperley
01:00Ferroviário Atlético Clube - Marília Atlético Clube
01:00Motagua - Lobos UPNFM
01:00Corporación Club Deportivo Tuluá - Leones
03:30Club Universidad Nacional - Cruz Azul
19:00Soçi - Akhmat
19:30Trabzonspor - Sivasspor
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Vålerenga Fotball - Rosenborg
20:00Slovan Liberec - Slovácko
20:00Pogoń Szczecin - Stal Mielec
21:00Aarhus - Brøndby
21:00Tenerife - Leganés
22:30Hoffenheim - Augsburg
22:30Wisła Płock - Górnik Zabrze
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45R. Charleroi - Kortrijk
22:45Ajaccio - Havre
22:45Fiorentina - Genoa
22:45Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
22:45Ajaccio - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Mallorca - Castellon
23:00Pordenone Calcio - Empoli
23:00Brighton & Hove Albion - Southampton
23:00Eibar - Valencia
23:15Farense - Marítimo
02:00Atlético Clube Goianiense - Goiás Esporte Clube
05:30Seattle Sounders - Minnesota United
13:30Bandırmaspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eskişehirspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Samsunspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Oud-Heverlee Leuven - Royal Mouscron-Péruwelz
20:55Zenit Saint Petersburg - Borussia Dortmund
20:55Lazio - Club Brugge
22:45Coventry City - Luton Town
22:45Huddersfield Town - Sheffield Wednesday
22:45Millwall - Queens Park Rangers
22:45Stoke City - Cardiff City
22:45Swansea City - Bournemouth
22:45Watford - Rotherham United
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
23:00Chelsea - Krasnodar
23:00Barcelona - Juventus
23:00Dynamo Kyiv - Ferencvárosi
23:00Paris Saint-Germain - İstanbul Başakşehir
23:00Leipzig - Manchester United
23:00Stade Rennais - Sevilla
03:30Club Libertad - Sociedade Esportiva Palmeiras
13:30Akhisarspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Akhisarspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Adana Demirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Altay - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:55Ajax - Atalanta
20:55Midtjylland - Liverpool
22:00Preston North - Middlesbrough
22:45Barnsley - Wycombe Wanderers
22:45Brentford - Derby County
22:45Bristol City - Blackburn Rovers
22:45Norwich City - Nottingham Forest
22:45Reading - Birmingham City
23:00Bayern Munich - Lokomotiv Moskova
23:00Internazionale Milano - Shakhtar Donetsk
23:00Manchester City - Olympique de Marseille
23:00Olympiacos - Porto
23:00Real Madrid - Borussia Monchengladbach
23:00Bull Salzburg - Atletico Madrid
01:15Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Santos
03:30Boca Juniors - Sport Club Internacional
13:30Ümraniyespor - Boluspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00M.Tel Aviv - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Wolfsburg - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - West Ham (S SPORT HD)
23:00Valladolid - Osasuna (spor SMART HD)
13:30Hatayspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
15:30Wolverhampton - Aston Villa (S SPORT HD)
16:00Valencia - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Balıkesirspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00Balıkesirspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Ç.Rizespor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kayserispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30B.Dortmund - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:00Newcastle - WBA (S SPORT HD)
18:15Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ankaragücü - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Fenerbahçe - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Union Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Manchester City (S SPORT HD)
20:30Huesca - Alaves (spor SMART HD)
23:00Everton - Chelsea (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
13:30Altınordu - Akhisarspor (TRT Spor HD)
13:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Boluspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
13:30Boluspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30BB Erzurumspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
15:00Southampton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
16:00Adanaspor - Altay (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00M.Başakşehir - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
16:00Tuzlaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Tuzlaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Sociedad - Eibar (spor SMART HD)
17:15Crystal Palace - Tottenham (S SPORT HD)
17:30Augsburg - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
18:15Real Betis - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Giresunspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
19:00Giresunspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Fulham - Liverpool (S SPORT HD)
20:00B.Leverkusen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:30Elche - Granada (spor SMART HD)
22:15Arsenal - Burnley (S SPORT HD)
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
16:00Menemenspor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ankaraspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Ankaraspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
23:00Celta Vigo - Cadiz (spor SMART HD)
16:00Ankaragücü - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30E.Frankfurt - Monchengladbach (S SPORT 2 HD)
21:00Wolverhampton - Chelsea (S SPORT HD)
22:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
23:00Manchester City - WBA (S SPORT HD)
00:00Real Madrid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
20:30Schalke 04 - Freiburg (S SPORT 2 HD)
21:00Leicester City - Everton (S SPORT HD)
22:30Bayern Münih - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Liverpool - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
04:00Piratas de Quebradillas - Atleticos de San GermanCanlı
03:30Oakland Golden Grizzlies - Oklahoma State CowboysCanlı
05:00Utah State - Brigham Young Cougars
06:00Portland - Portland State
07:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns
07:00Sendai 89ers - Ibaraki Robots
07:05Toyama Grouses - Mitsubishi Diamond Dolphins
07:10Shiga Lakestars - Aisin Seahorses
08:00Nishinomiya Storks - Takamatsu Five Arrows
08:00Saga Ballooners - Nagoya Fighting Eagles
08:05Akita Northern Happinets - Hiroshima Dragonflies
08:05Hitachi SunRockers - Niigata Albirex
08:05Kyoto Hannaryz - Shinshu Brave Warriors Nagano
08:05Ryukyu Golden Kings Okinawa - Toyota Alvark Tokyo
08:05SAN-EN NeoPhoenix - Yokohama B-Corsairs
09:00Changwon LG Sakers - Anyang
09:00Seoul SK Knights - Goyang Orions
09:05Chiba Jets - Shimane Susanoo Magic
09:05Osaka Evessa - Utsunomiya Brex
10:30Nanjing Monkey King - Foshan Long Lions
11:00Incheon ET Land Elephants - Busan KT Sonicboom
11:00Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Samsung Thunders
11:30Chongqing Lanling - Wuhan Dangdai
12:00Enisey - Basket Zielona Góra
12:00Samara - Lokomotiv Kuban
13:00Barangay Ginebra San Miguel - Talk 'N Text Tropang Texters
13:00Novosibirsk - CSKA Moskova
13:00Socar Petkimspor - Anadolu Efes
13:00Avtodor - Zenit Saint-Petersburg
13:00Petkimspor - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00MoraBanc Andorra - Real Betis
14:00Mega Bemax - Split
14:00Maia Basket Clube - Associação Académica de Coimbra
14:00Oliveirense Basquetebol - Barreirense
14:05Toshiba Brave Thunders Kanagawa - Levanga Hokkaido
14:30Bilbao Basket - Estudiantes Madrid
14:30Hunan Yongsheng - Anhui Wenyi
14:30Valle De Egues - Zarautz
14:35Beijing Royal Fighters - TianJin Steel
15:00Xinjiang Flying Tigers - Qingdao DoubleStar Eagles
15:00Thang Long Warriors - Saigon Heat
15:15Bursaspor - Pınar Karşıyaka
15:15Bursaspor - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
16:00Tsmoki-Minsk - CSKA Moskova
16:00Zeljeznicar - Napredak Krusevac
17:00Universitet Yugra - Khimki-Podmoskovie
17:00Riesen Ludwigsburg - Crailsheim Merlins
17:00Ratiopharm - Rasta Vechta
17:00Telekom Baskets Bonn - Baskets Oldenburg
17:30Fenerbahçe - Afyon Belediye
17:30Fenerbahçe Beko - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Plymouth Raiders - Newcastle Eagles
18:00Ionikos Nikeas - Panathinaikos
18:00Zenit Saint-Petersburg - UNICS
18:00Virtus Granarolo Bologna - Banco di Sardegna Sassari
19:00Saski Baskonia - Delteco
19:00Unicaja Málaga - Universidad Catolica de Murcia
19:00Reyer Venezia Mestre - Dolomiti Energia Trentino
19:30De' Longhi Treviso Basket - Consultinvest VL Libertas Pesaro
19:30OpenjobMetis Varese - Olimpia Milano
20:00Cheshire Phoenix - Bristol Flyers
20:00Manchester Giants - Glasgow Rocks
20:00Bayreuth - Alba Berlin
20:00Chemnitz 99 - Fraport Skyliners Frankfurt
20:00Mitteldeutscher - Hamburg Towers
20:00Ormanspor - Bahçeşehir Koleji
20:00Enel Basket Brindisi - Pallacanestro Cantù
20:00OGM Orman - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:20Hapoel Haifa - Maccabi Rishon LeZion
20:30Burgos - Real Madrid Baloncesto
21:00Reggio Emilia - Guerino Vanoli Basket
22:00Barcelona Bàsquet - Gran Canaria
22:15Hapoel Beersheba - Hapoel Tel Aviv
22:30Bayern Munich - Goettingen
22:30Giessen 46 - Brose Bamberg
22:30S.Oliver - Basketball Loewen Braunschweig
22:55Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez - Monako
18:30Khimki - Olimpia Milano
20:30Anadolu Efes - ASVEL Lyon-Villeurbanne
21:00Barcelona Bàsquet - Olympiacos SFP Pireus
21:00Mitteldeutscher - Bayern Munich
22:00Bamberg - Pınar Karşıyaka (A Spor HD)
23:00Valencia - Zenit Saint-Petersburg
16:00Mersin BB - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
14:00Adana Basket - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Fenerbahçe - İzmit Bld. (tivibu SPOR HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)