logo
beIN SPORTS HD 2
Retrobet TV ile Canlı maç izle
10:27Gladiators - VikingsCanlı
10:27Vostok Brest - Lokomotiv BrestCanlı
10:12Munich - MerseysideCanlı
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
05:00Sporting Kansas - Minnesota Unite |N|
12:00West Adelaide - West Torrens Birkalla
12:00Modbury Jets - Adelaide Raiders
12:00AGMK - Buhara
12:00Kızılkum Zarafşon - Bunyodkor
12:00Kokand 1912 - Navbahor Namangan
12:00Mash’al Mubarek - Metallurg Bekabad
12:00Nasaf Qarshi - Lokomotiv
12:00Pahtakor Taşkent - Andijan
12:00Termez Surkhon - Sogdiana Cizzak
12:00HEC - Pakistan Army
13:00Perth Glory - Tokyo
13:00Shanghai Shenhua - Ulsan Hyundai
13:00Amedspor - İnegölspor
13:00Ankara Demirspor - Ergene Velimeşe Spor
13:00Belediye Vanspor - Serik Belediyespor
13:00Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Mamak
13:00Eyüpspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:00Hacettepe - Gümüşhanespor
13:00Hekimoğlu Trabzon - Çorum Belediyespor
13:00Kahramanmaraşspor - Afjet Afyonspor
13:00Karacabey Belediyespor - Pendikspor
13:00Konyaspor 1922 - Kastamonuspor
13:00Sakaryaspor - Elazığspor
13:00Tarsus İdman Yurdu - Turgutluspor
13:00Utaş Uşakspor - Sarıyer
13:00Bayrampaşa - Modafen Spor
14:00Al-Karkh - Al-Najaf
14:00Al-Sinaat Al-Kahrabaiya - Naft Al-Basra
14:00Arka Gdynia - Korona Kielce
14:30Pogoń Szczecin - Elana Toruń
15:00Drezga - Kom Podgorica
15:00Bokelj - Berane
15:00Mornar - Grbalj
15:00Ibar Rozaje - Arsenal Tivat
15:00Igalo 1929 - Jedinstvo Bijelo Polje
15:00Drita - Llapi Podujeve
15:00Tabor Sežana - Celje
15:00Al-Arabi Irbid - Al-Karmel
15:30Al-Nasr Kahire - Gomhoreyet Shebeen
15:30Bani Ebeid - Mansoura
15:30Raja Marsa Matruh - Baladiyet El Mahallah
15:30Sers Elyan - Zarqa
16:00Beijing Guoan - Chiangrai United
16:00Melbourne Victory - Seoul
16:00Hilal Areeha - Shabab Beit Fajjar
16:00Al-Sahel Kuwait - Naser Sporting Club
16:00Bright Stars - Kampala Capital City Authority
16:30Curicó Unido - Audax Italiano
17:00Mohun Bagan - Odisha
17:00Pro Sesto - Calcio Como
17:30Estrela da Amadora - Farense
17:45Al-Muharraq - Town
17:45Busaiteen Club - Hala
18:00FK - Metalac Gornji Milanovac
18:30Jahra SC Kuwait - Salibikhaet
18:30Kuwait - Fahaheel
18:45Olimpija Ljubljana - Maribor
19:00Eupen - Mechelen
19:00Maardu Linnameeskond - Kuressaare
19:00Huarte - Beti Kozkor
19:00Lunds - Karlslunds
19:30Club Deportivo Cantolagua - Lourdes
19:30Al-Salt - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
20:00ASAC Concorde - Tidjikja
20:00Jerv - Grorud
20:00Tychy - Widzew Łódź
20:30Roskilde - Akademisk Boldklub
20:55Milan - Celtic
20:55Athens - Braga
20:55Feyenoord - Dinamo Zagreb
20:55Crvena Zvezda - Hoffenheim
20:55Gent - Slovan Liberec
20:55Karabağ - Maccabi Tel Aviv
20:55LASK Linz - Tottenham Hotspur
20:55Lille - Sparta Prague
20:55CSKA Moskova - Wolfsberger
20:55Royal Antwerp - Ludogorets 1945
20:55Sivasspor - Villarreal
20:55Zorya Luhansk - Leicester City
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
20:55Lille - Sparta Prag (beIN SPORTS HD 2)
20:55LASK - Tottenham (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55Zory Luhansk - Leicester City (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55AC Milan - Celtic (beIN SPORTS HD 4)
21:00Elmina Sharks - Aduana Stars
21:00Tenerife - Sabadell
21:00Real Oviedo - Alcorcón
21:00Almería - Mallorca
21:00Botafogo Ribeirao Preto - Ferroviário Atlético Clube
21:00Esbjerg - Kolding
22:00Royal Pari - Atletico Palmaflor Vinto
22:00Piauí Esporte Clube - Timon
22:00Chapadao SERC - Kosta Rika
22:40Nouakchott King's - Inter Nouakchott
23:00Omonia - PAOK
23:00Arsenal - Rapid Wien
23:00Alkmaar - Napoli
23:00Benfica - Lech Poznań
23:00Cluj - CSKA Sofia
23:00Granada - Eindhoven
23:00Molde - Dundalk
23:00Nice - Bayer 04 Leverkusen
23:00Rangers - Standard Liège
23:00Real Sociedad - Rijeka
23:00Roma - Young Boys
23:00Slavia Prague - Hapoel Be'er Sheva
23:00Arsenal - Rapid Wien (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00AZ Alkmaar - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
23:00AS Roma - Young Boys (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Alianza San Salvador - Sonsonate
23:00Juventus des Cayes - Baltimore
23:30Sporting de Gijón - Albacete Balompié
00:00Club de Deportes Valdivia - San Marcos de Arica
00:00Gran Valencia - Zamora
00:15Nacional Potosí - Oriente Petrolero
00:30Solola - Deportivo San Pedro
01:00Goiás Esporte Clube - São Paulo
01:00América - Juventud de Las Piedras
01:15Union La Calera - Junior de Barranquilla
01:30Cerro Porteño - Club Olimpia
02:00Unión Española - Universidad de Concepción
03:00Club Blooming - Club Bamin Real Potosí
03:30Club Deportivo Universidad Católica - River Plate Montevideo
03:30Vasco da Gama - Defensa y Justicia
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Club Guaraní
03:30Gremio - Guarani (S SPORT HD)
03:30Operario Ferroviario - Avaí Futebol Clube
04:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Atlético Bucaramanga
04:00Pumas Tabasco - Atlante
04:30Sporting Kansas City - Minnesota United
06:00Cruz Azul - Club Universidad Nacional
12:00South Adelaide Panthers - White City FutbolClub
12:00Campbelltown City - Adelaide City
12:30Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Bnei Furadiss
13:00Hapoel Bikat Hayarden - Maccabi Ashdod
13:00Hapoel Marmorek - Maccabi Yafo Kabilyo
13:30Hakoah Amidar Ramat Gan - Nordia Jerusalem
13:45Ironi Or Yehuda - Shimshon Kafr Qasim
13:45Holon Yermiyahu - Maccabi Herzliya
13:45Tira - Maccabi Tamra
14:00Kaizer Chiefs - Bamenda
14:00Messager - Young Buffaloes
14:00Stade Malien - Ashanti
14:00Marines - Gorilla
15:00Jableh - Al-Wathba
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Hutteen
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Wahda SC Damascus
15:00Al-Karamah - Al-Sahel Tartus
15:00Mahia - Armée Patriotique Rwandaise
15:00Hapoel Bueine - Ihud Bnei Majd al-Krum
15:00Kenya Commercial Bank - Nairobi City Stars
15:00Wazito - Vihiga United
15:00Prishtina - Feronikeli
15:00Al-Talia - Al-Foutoua Deir ez-Zor
15:00Harjaleh - Hurriya
15:30Inter Zapresic - Hajduk Split
15:30Dugopolje - Solin
16:00Al-Merrikh - Otoho d'Oyo
16:00Nkana - Bantu
16:00Aïn M'lila - Magra
16:00Bordj Bou Arréridj - Bel-Abbès
16:00Beitar Tel Aviv Ramla - Kafr Qasim
16:00Hapoel Afula - Hapoel Iksal Amad
16:00Hapoel Jerusalem - Maccabi Ahi Nazareth
16:00Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ironi Acre
16:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Petah Tikva
16:00Muhanga - Etincelles
16:00Mukura Victory Sports - Kiyovu
16:00Sunrise FC Rwamagana - Gasogi United
16:00FC - Villa
16:00Mbarara City - Uganda Revenue Authority
16:00Police - Wakiso Giants
16:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
16:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Tuzlaspor - İstanbulspor
16:30Rutsiro - Rayon Sports
17:00Alger - Buffles du Borgou
17:00Paradou - Constantine
17:00Chennaiyin - Bengaluru
17:00Doxa Katokopias - Anorthosis Famagusta
17:00Al-Ahli Sports Club Amman - Al-Hussein
18:00Oran - Kabylie
18:15Cherno More Varna - Etar 1924 Veliko Tarnovo
18:15Voluntari - Academica Clinceni
18:30Yarmouk Kuwait - Qadsia
19:00SONABEL - Rail Club du Kadiogo
19:00Karmiotissa Polemidion - Salamis Famagusta
19:00Lija Athletic - Ħamrun Spartans
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor
19:30Moghreb Tétouan - Chabab Mohammedia
19:30Al-Faisaly Amman - Sahab Club
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
19:40Miedz Legnica - Stomil Olsztyn
20:00Quevilly - Bastia-Borgo
20:00Villefranche - Orléans
20:00Zitacuaro - Cuautla
20:00Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
20:00Fastav Zlín - Jablonec
20:30Juniors - Austria Klagenfurt
20:30Rapid Wien - Kapfenberger
20:30Amstetten - Avusturya Lustenau
20:30Fortuna Düsseldorf - Darmstadt 98
20:30Holstein Kiel - Bochum
20:30Barnsley - Bournemouth
20:30Holstein Kiel - Bochum (S SPORT 2 HD)
20:30Barnsley - Bournemouth (beIN SPORTS HD 2)
20:45Maastricht - Graafschap
20:45Telstar - Cambuur
21:00Magdeburg - Meppen
21:00Køge - Helsingør
21:00Skive - Hobro
21:00Stade Lausanne-Ouchy - 1900
21:00Odense Boldklub - Fodbold
21:15Étoile Filante - Ouagadougou
21:30MAS - Rabat
21:30Argesul Pitesti - Dinamo București
22:00Oeste Futebol Clube - Guarani
22:00Boulogne - Lyon-Duchère
22:00Bourg-Péronnas - Avranches
22:00Red Star Saint-Ouen - Annecy
22:00Sète 34 - Créteil-Lusitanos
22:00Mans - Stade Briochin
22:00Concarneau - Stade Lavallois
22:00Grasshopper Club Zürich - Kriens
22:00Neuchâtel Xamax - Aarau
22:00Sparta Rotterdam - Emmen
22:15Budafoki MTE-Ujbuda - Újpest
22:25Grazer - Wacker Innsbruck
22:30Hertha - Union Berlin
22:30Dungannon Swifts - Coleraine
22:30Cracovia - Wisła Kraków
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Aberystwyth Town - Connah's Quay
22:45Zulte Waregem - Anderlecht
22:45Queen of the South - Inverness
22:45Zulte Waregem - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
23:00Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
23:00Athletic Bilbao - Celta de Vigo
23:00Almere City - Utrecht
23:00Helmond Sport - Ahead Eagles
23:00Ascoli Calcio 1898 - Delfino Pescara 1936
23:00Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:15Gudja United - Balzan
23:30Penafiel - Leixões
00:00Villa Santa Brigida - Palmas
00:00Guia - Arucas
00:00Inter Playa del Carmen - Pioneros de Cancun
00:00Deportivo Táchira - Aragua
01:15Vitoria Salvador - Confianca
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Paraná Clube
03:40Patriotas - Millonarios Fútbol Club
08:00Consadole Sapporo - Cerezo Osaka
08:00Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus
08:00Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale
10:00Yokohama - Sagan Tosu
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Comuna Recea
12:00Concordia Chiajna - Slatina
12:00Farul Constanța - Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00Gloria Buzău - Aerostar Bacau
12:00Resita - Ripensia Timisoara
12:00Pandurii Targu - U Craiova 1948
13:00Keshla - Sabail
13:00Ústí nad Labem - Lisen
13:00Unirea Slobozia - Petrolul Ploiești
13:00Krasnodar - Spartak Moskova
13:30Neftekhimik Nizhnekamsk - Tom Tomsk
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor
13:30Göztepe - Kayserispor
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
14:00Lokomotiv Moskova - Rubin Kazan
14:00Recreativo de Huelva - Marino
14:00Feirense - Benfica
14:00İrtiş Omsk - Dynamo Bryansk
14:00Shinnik Yaroslavl - SKA-Khabarovsk
14:00Volgar Astrakhan - Orenburg
14:00Krylia Sovetov - Yenisey Krasnoyarsk
15:00Onduparaka - Express
15:00Lviv - Inhulets Petrove
15:00Eintracht Braunschweig - Pauli
15:00Greuther Furth - Heidenheim
15:00Hamburger - Hannover 96
15:00Osnabruck - Karlsruher
15:00Akron Tolyatti - Baltika Kaliningrad
15:00Alania Vladikavkaz - Chertanovo Moskova
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Nizhniy Novgorod
15:00Hamburg - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:30Burnley - Everton
15:30Prostějov - Fotbal Třinec
15:30Hradec Kralove - Varnsdorf
15:30Chrudim - Graffin Vlašim
15:30Slavoj Vysehrad - Blansko
15:30Viktoria Zizkov - Vysočina Jihlava
15:30Kustosja - Bijelo Brdo
15:30Croatia Zmijavc - Orijent
15:30Hrvatski Dragovoljac - Dubrava
15:30Opatija - Dinamo Zagreb
15:30Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Botoșani
15:30Reading - Nottingham Forest
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
15:30Reading - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
16:00Levante - Getafe
16:00Kaiserslautern - Duisburg
16:00Dynamo Dresden - Uerdingen 05
16:00Ingolstadt 04 - Lübeck
16:00Viktoria Köln - 1860 München
16:00Turkgucu Ataspor - SpVgg Unterhaching
16:00Waldhof Mannheim - Saarbrucken
16:00Platinum - Costa
16:00Fremad Amager - Viborg
16:00Alkmaar - FC
16:00Gillingham - Swindon Town
16:00Scunthorpe United - Leyton Orient
16:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
16:00Nitra - Senica
16:00Pohronie - Ružomberok
16:00Zemplín Michalovce - MŠK Žilina
16:00ŠKF Sereď - Spartak Trnava
16:00Konyaspor - Erzurumspor
16:00Yeni Malatyaspor - İstanbul Başakşehir
16:00Rayo Vallecano - Logroñés
16:00Frosinone Calcio - ChievoVerona
16:00SPAL - Pisa 1909
16:00Cremonese - Virtus Entella
16:00Lecce - Unione Venezia
16:00Salernitana 1919 - Cittadella
16:00Fakel Voronezh - Chaika Peschanokopskoye
16:00Torpedo Moskova - Veles Moskova
16:00Bohemians 1905 Prag - Pardubice
16:00Opava - Banik Ostrava
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:30Spartak Moskova - Tambov
16:30Dornbirn 1913 - Avusturya Wien
16:30Cape Town City - Orlando Pirates
16:30Lamontville Golden Arrows - Moroka Swallows
16:30Renate - Giana Erminio
16:45Zalaegerszegi - Mezőkövesd-Zsóry
17:00Spezia Calcio - Lazio
17:00Sfaxien - Mlandege
17:00Mogadishu City - SONIDEP
17:00Simba - Plateau United
17:00Osijek - Varaždin
17:00Eskilstuna - Norrby
17:00Akropolis - Jönköpings Södra
17:00Dalkurd - GAIS
17:00Sundsvall - Brage
17:00Ljungskile - Degerfors
17:00Örgryte - Umeå
17:00Trelleborgs - Halmstads
17:00Vasteras - Östers
17:00Legnago Salus - Cesena
17:00Matelica - Gubbio 1910
17:00Modena - Fermana
17:00Paganese Calcio 1926 - Bari
17:00Pro Vercelli 1892 - Livorno Calcio
17:00Limassol - Ethnikos Achna
17:00Troyes - Paris
17:00Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
17:00Spezia - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
17:15Pen-y-Bont - Caernarfon Town
17:30Köln - Wolfsburg
17:30Arminia Вielefeld - Mainz 05
17:30Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
17:30Freiburg - Borussia Monchengladbach
17:30Levski Sofia - Arda Kardzhali
17:30Bouenguidi - Forest Rangers
17:30Reggina Calcio - Brescia Calcio
17:30Barry Town - Flint Town United
17:30Cardiff Metropolitan University - Bala Town
17:30Haverfordwest County - Cefn Druids
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:00Manchester City - Fulham
18:00Vejle Boldklub - Midtjylland
18:00Brentford - Blackburn Rovers
18:00Bristol City - Birmingham City
18:00Accrington Stanley - Milton Keynes Dons
18:00Coventry City - Rotherham United
18:00Wimbledon - Bristol Rovers
18:00Sigma Olomouc - Příbram
18:00Huddersfield Town - Queens Park Rangers
18:00Burton Albion - Crewe Alexandra
18:00Millwall - Derby County
18:00Fleetwood Town - Blackpool
18:00Norwich City - Sheffield Wednesday
18:00Northampton Town - Doncaster Rovers
18:00Preston North - Wycombe Wanderers
18:00Oxford United - Hull City
18:00Stoke City - Middlesbrough
18:00Plymouth Argyle - Ipswich Town
18:00Swansea City - Luton Town
18:00Portsmouth - Peterborough United
18:00Watford - Cardiff City
18:00Rochdale - Lincoln City
18:00Alloa Athletic - United
18:00Shrewsbury Town - Charlton Athletic
18:00Dundee - Arbroath
18:00Sunderland - Wigan Athletic
18:00Greenock Morton - Heart of Midlothian
18:00Barrow - Salford City
18:00Raith Rovers - Dunfermline Athletic
18:00Bolton Wanderers - Port Vale
18:00Hamilton Academical - Kilmarnock
18:00Bradford City - Carlisle United
18:00Livingston - Dundee United
18:00Cambridge United - Oldham Athletic
18:00Motherwell - Hibernian
18:00Mansfield Town - Crawley Town
18:00Mirren - Aberdeen
18:00Ponferradina - Las Palmas
18:00Coventry - Rotherham (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:15Sevilla - Real Madrid
18:15Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
18:30Waalwijk - VVV-Venlo
18:30Moreirense - Vicente
18:30Vitoria Guimaraes - Portimonense
19:00Stade Rennais - Lens
19:00Krasnodar - Rotor Volgograd
19:00Zenit Saint Petersburg - Ural Sverdlovsk Bölgesi
19:00Galatasaray - Hatayspor
19:00Austria Wien - Sturm Graz
19:00Rheindorf Altach - Pölten
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Bull Salzburg
19:00Rennes - Lens (beIN SPORTS HD 4)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
20:00Juventus - Torino
20:00Juventus - Torino (beIN SPORTS HD 3)
20:15Mirandés - Lugo
20:30Bayern Munich - Leipzig
20:30West Ham United - Manchester United
20:30Atletico Madrid - Real Valladolid
20:30Viktoria Plzen - Karviná
20:30Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
20:45Fortuna Sittard - Willem
21:00Famalicão - Sporting Lisbon
21:00Auxerre - Chamois Niortais
21:00Chambly - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Pau
21:00Sochaux-Montbéliard - Nancy
21:00Rodez Aveyron Football - Amiens
21:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
21:00Toulouse - Avant de Guingamp
21:00Dunkerque - Châteauroux
22:00Ajax - Twente
22:00Legia Warsaw - Lechia Gdańsk
22:30Málaga - Cartagena
22:30Basel - Servette
22:45Internazionale Milano - Bologna 1909
22:45Club Brugge - Sint-Truidense
22:45Inter - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
23:00Montpellier - Paris Saint-Germain
23:00Chelsea - Leeds United
23:00Cádiz - Barcelona
23:00Zwolle - Vitesse
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Flamengo
23:00Santos - Sociedade Esportiva Palmeiras
23:00Montpellier - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
23:30Porto - Tondela
23:30Porto - Tondela (S SPORT 2 HD)
01:00Bajai - Ceará Sporting Club
01:00Fluminense FutbolClub - Clube Atlético Paranaense
03:00Coritiba Foot Ball Club - Clube Atletico Bragantino
08:00Oita Trinita - Vegalta Sendai
09:00Shonan Bellmare - Gamba Osaka
13:30Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Rostov - FC
14:15Feyenoord - Heracles Almelo
14:30Hellas Verona - Cagliari Calcio
14:30Verona - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
15:00Lille - Monaco
15:00West Bromwich Albion - Crystal Palace
15:00Ross County - Rangers
15:00Lille - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
15:30Erzgebirge - Jahn Regensburg
15:30Paderborn 07 - Nurnberg
15:30Würzburger Kickers - Sandhausen
15:30Genk - Royal Antwerp
15:30Paderborn - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
16:00Granada - Huesca
16:00Antalyaspor - Ankaragücü
16:00Zbrojovka Brno - Dynamo Ceske Budejovice
16:00SønderjyskE - Nordsjælland
16:00Alcorcón - Almería
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
16:30Dynamo Moskova - Arsenal Tula
16:30Alkmaar - Groningen
16:30Utrecht - Haag
16:30Swarovski Tirol - Wolfsberger
16:30Hartberg - Rapid Wien
16:30Djurgårdens - Varbergs BoIS
16:30Falkenbergs - Mjällby
16:30Elfsborg - Fotboll
16:30Göteborg - Sirius Fotboll
16:30Norrköping - Helsingborgs
16:30Kalmar - Häcken
16:30Malmö - Östersunds
16:30Örebro - Hammarby
17:00Angers - Lorient
17:00Dijon - Saint-Étienne
17:00Girondins de Bordeaux - Stade Brestois 29
17:00Nantes - Strasbourg
17:00Parma - Benevento Calcio
17:00Roma - Sassuolo Calcio
17:00Udinese Calcio - Atalanta
17:00Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
17:00Reggiana 1919 - Monza Brianza 1912
17:00Udinese - Atalanta (beIN SPORTS HD 4)
17:00Roma - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Bordeaux - Brest (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:15Sheffield United - Leicester City
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
17:30Werder Вremen - Stuttgart
18:00Nacional da Madeira - Santa Clara
18:00Mladá Boleslav - Teplice
18:00Beerschot Wilrijk - Eupen
18:00Copenhagen - Horsens
18:00Celtic - Johnstone
18:00Espanyol - Sporting de Gijón
18:00Luzern - Young Boys
18:00Sion - Lugano
18:00Zürich - Lausanne-Sport
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
18:15Osasuna - Real Betis
18:45Heerenveen - Eindhoven
19:00Reims - Nice (beIN SPORTS HD 4)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Stade de Reims - Nice
19:00CSKA Moskova - Khimki
19:00Denizlispor - Fenerbahçe
19:00LASK Linz - Ried
19:00Bodø-Glimt - Stabæk Fotball
19:00Kristiansund - Grenland
19:00Mjøndalen - Start
19:00Sandefjord Fotball - Viking
19:00Brann - Sarpsborg 08
19:00Strømsgodset - Haugesund
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
19:30Tottenham Hotspur - Arsenal
19:30Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:00Crotone - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:00Schalke 04 - Bayer 04 Leverkusen
20:00Krotone - Napoli
20:00Lyngby Boldklub - Randers
20:15Standard Liège - Mechelen
20:15Albacete Balompié - Girona
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
20:30Villarreal - Elche
20:30Ave - Boavista Porto
20:30Sparta Prague - Slavia Prague
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:15Liverpool - Wolverhampton
22:30Sabadell - Real Oviedo
22:45Sampdoria - Milan (beIN SPORTS HD 3)
22:45Sampdoria - Milan
22:45Oostende - Gent
23:00Metz - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
23:00Metz - Lyon
23:00Deportivo Alavés - Real Sociedad
23:00Columbus Crew - England Revolution
23:00Belenenses - Braga
23:00Benfica - Paços de Ferreira
23:00Real Zaragoza - Fuenlabrada
23:00Vicenza Calcio - Cosenza Calcio
00:15Clube Atlético Mineiro - Sport Club Internacional
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Ajaccio - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
22:45Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
13:30Bandırmaspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eskişehirspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00İstanbulspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
16:00İstanbulspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Samsunspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
13:30Akhisarspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Akhisarspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Adana Demirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Altay - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ümraniyespor - Boluspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00M.Tel Aviv - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Wolfsburg - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - West Ham (S SPORT HD)
13:30Hatayspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
15:30Wolverhampton - Aston Villa (S SPORT HD)
16:00Balıkesirspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00Balıkesirspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Ç.Rizespor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kayserispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30B.Dortmund - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:00Newcastle - WBA (S SPORT HD)
19:00Bursaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ankaragücü - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Fenerbahçe - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Union Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Manchester City (S SPORT HD)
23:00Everton - Chelsea (S SPORT HD)
13:30Altınordu - Akhisarspor (TRT Spor HD)
13:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Boluspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
13:30Boluspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30BB Erzurumspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
15:00Southampton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
16:00Adanaspor - Altay (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Tuzlaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Tuzlaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00M.Başakşehir - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
17:15Crystal Palace - Tottenham (S SPORT HD)
17:30Augsburg - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:00Giresunspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
19:00Giresunspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Fulham - Liverpool (S SPORT HD)
20:00B.Leverkusen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
22:15Arsenal - Burnley (S SPORT HD)
10:30Nets - BullsCanlı
10:19American Eagles - Australian SpidersCanlı
11:30Guangxi Weizhuang - Hebei Xianglan
12:05Erofey-pro - Zenit-pro
12:35Amur-pro - Europa-pro
13:00Goyang Orions - Ulsan Mobis Phoebus
14:00Runa Moscow - UNICS
14:30Anhui Wenyi - Luoyang Zhonghe
14:35Shanxi Fenjiu Loongs - Guangdong Southern Tigers
15:00Sichuan Blue Whales - Shanghai Dongfang Sharks
15:30Novosibirsk - Khimki-Podmoskovie
16:00TEMP-SUMZ-UGMK - Uralmash
17:00Universitet Yugra - CSKA Moskova
17:00Moskova - Nizhny Novgorod
19:00Pieno žvaigždės - Nevėžis
19:00Žalgiris - Ereliai
19:00Jonavos Sintek-Jonava - Ezerunas
19:00Neptunas-Akvaservis - Silale
19:00Perlas MRU Vilnius - Palangos Kursiai
19:30Arka Gdynia - Dąbrowa Górnicza
19:35Basket Zielona Góra - Start Lublin
20:00CSKA Moskova - Olympiacos SFP Pireus
20:00Zenit Saint-Petersburg - Fenerbahçe
20:00Gargzdu - Silute
20:00Wroclaw - Czarni Slupsk
20:00Zenit Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HABER HD)
20:00CSKA Moskova - Olympiakos (beIN SPORTS HD 3)
20:30Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
20:30Pato Basquete - Sesi-Franca
20:30Pyrinto Tampere Academy - Jyvaskyla Academy
20:30Venezia - JL Bourg (S SPORT 2 HD)
21:00Telekom Baskets Bonn - Hamburg Towers
21:00Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin
21:30Vaerlose - Randers Cimbria Basketball
22:00Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław
22:05Maccabi Tel Aviv - Crvena zvezda
22:05Maccabi Fox - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 3)
22:30Reggio Emilia - De' Longhi Treviso Basket
22:45Olimpia Milano - Panathinaikos
22:45Olimpia Milano - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Alba Berlin
03:00Uconn - USC (S SPORT 2 HD)
19:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
19:30Anadolu Efes - Saski Baskonia
19:30Anadolu Efes - Baskonia (beIN SPORTS HD 3)
21:00Žalgiris - Barcelona Bàsquet
21:00Baskets Oldenburg - Chemnitz 99
21:00Zalgiris Kaunas - Barcelona (beIN SPORTS HD 4)
22:30Bayern Munich - Khimki
22:30Crailsheim Merlins - Goettingen
22:30Bayern Münih - Khimki Moskova (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Madrid Baloncesto - ASVEL Lyon-Villeurbanne
23:00Real Madrid - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 4)
12:00Astana - Nizhny Novgorod
13:00Fethiye Bld. - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
15:30Parma Perm - Lokomotiv Kuban
16:00Tsmoki-Minsk - CSKA Moskova
17:30Gaziantep Basket - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Zenit Saint-Petersburg - UNICS
18:00Athens - PAOK
18:00Aris Thessaloniki - Promitheas Patras
18:00Harilaos Trikoupis - Iraklis
18:00Kolossos Rodou - Larisa Basket
20:00Iberostar Tenerife Canarias - Obradoiro
20:00Galatasaray - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Peristeri - Lavrio
22:45Baloncesto Fuenlabrada - Valencia
22:45FIATC Joventut Badalona - Basket Zaragoza 2002
13:00Petkimspor - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00MoraBanc Andorra - Real Betis
14:30Bilbao Basket - Estudiantes Madrid
15:15Bursaspor - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
17:30Fenerbahçe Beko - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Ionikos Nikeas - Panathinaikos
19:00Saski Baskonia - Delteco
19:00Unicaja Málaga - Universidad Catolica de Murcia
20:00OGM Orman - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Burgos - Real Madrid Baloncesto
16:00Mersin BB - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
14:00Adana Basket - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Fenerbahçe - İzmit Bld. (tivibu SPOR HD)
10:05Hursan - Anton BondarikCanlı
10:03Vadim Raitsov - GestCanlı
09:35Fedor Fomichev - Maxim MeshcheryakovCanlı
09:30Aleksandr Nagornyak - Yuri PochatovskyCanlı
09:30Roman Kivgilo - Dmitriy SurkovCanlı
09:18Igor Dabanovic - Ranko VojvodicCanlı
09:17Gennady Urbanovich - Aleksey MatyushCanlı
09:13Sviatlana Pirazhenka - Ekaterina DzehalevichCanlı
08:33Vladimir Tsirkin - Oleg MigachevCanlı
08:07Alexandre Ponomarev - Alexander TishinCanlı
11:00Tena Lukas - Ekaterina Yashina
11:00Juan Bautista Torres - Martin Tiffon
11:00Oleksii Krutykh - Juan Bautista Otegui
11:00Sidharth Rawat - Carlos Sanchez Jover
11:00Anna Siskova - Anastasia Zolotareva
11:00Elina Avanesyan - Lexie Stevens
11:00Ines Murta - Anastasia Tikhonova
11:00Kristjan Tamm - Matias Franco Descotte
11:00Louis Tessa - David Pichler
11:00Luca Giacomini - Titouan Droguet
11:00Mathias Zukas - Luca Potenza
11:00Sebastian Prechtel - Moez Echargui
11:00Terence Atmane - Mats Rosenkranz
11:30Calum Puttergill - Philip Sekulic
11:30Baran Cengiz - Felix Gill
11:30Dragos Nicolae Madaras - Alexandar Lazarov
11:30Filip Misolic - Taiyo Yamanaka
11:30Marsel Ilhan - Stefan Palosi
11:35Evgeny Tyurnev - Giovanni Oradini
12:00Adrian Andreev - Oriol Roca Batalla
12:00Alvaro Lopez San Martin - Gerardo Lopez Villasenor
12:00Facundo Diaz Acosta - Arthur Cazaux
12:00Inigo Cervantes Huegun - Antoine Cornut-Chauvinc
12:30Anastasia Zakharova - Jacqueline Cabaj Awad
12:30Johan Nikles - Saki Imamura
12:30Jose Francisco Vidal Azorín - Aldin Setkic
12:30Karim-Mohamed Maamoun - Niels Visker
12:30Anastasia Nefedova - Lamis Alhussein Abdel Aziz
12:30Jessie Aney - Anna Kubareva
12:30Eliakim Coulibaly - Ergi Kirkin
12:30Skander Mansouri - Lorenzo Claverie
12:30Eliessa Vanlangendonck - Yvonne Cavalle-Reimers
12:30Giulia Crescenzi - Nefisa Berberovic
12:30Ines Ibbou - Yuliya Hatouka
12:30Sada Nahimana - Manon Arcangioli
12:30İlkel - Sebastian Gima
12:30Julia Avdeeva - Sapfo Sakellaridi
13:00Sach - Alexander Crnokrak
13:00Anja Wildgruber - Daria Lopatetskaya
13:30Arthur Reymond - Eduard Esteve Lobato
13:30Sergi Perez Contri - Pablo Vivero Gonzalez
13:30Timofey Skatov - Miguel Damas
14:00Alexey Vatutin - Carlos Taberner
14:00Coppejans/Martos Gornes - Lenz/Masur
14:00Dejana Radanović - Elizabeth Halbauer
14:00Lovric - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
14:00Carole Monnet - Marie Villet
14:00Linda Fruhvirtova - Arlinda Rushiti
14:00Maria Bondarenko - Sebastianna Scilipoti
14:00Shalimar Talbi - Aubane Droguet
14:00Aksu/Gjorcheska - Prisacariu/Rosca
14:00Dema/Dinu - Demidova/Sakellaridi
14:00Hanatani/Hosogi - Vismane/Topalova
14:00Oz/Sezer - Baykal/Türkmen
15:30Jozef Kovalik - Altuğ Çelikbilek
15:30Avanesyan/Kubareva - Nefedova/Prati
15:30Mortagy/Refaat - Siskova/Stevens
15:30Saidenova/Tikhonova - Mettraux/Murta
15:30Gaber/El Sallaly - Zekic/Setkic
15:30Nikles/Sanchez Jover - Kodat/Krutykh
15:30Vidal Azorin/Habib - Sureshkumar/Chandrashekar
15:30Wenger/Martinez - Otegui/Paz
15:30Delage/Rosenkranz - Giacalone/Capecchi
15:30Massara/Potenza - Descotte/Echargui
15:30Pichler/Erler - Ghorbel/Ouakaa
15:30Sinclair/Thirouin - Arribage/Droguet
16:00Gastao Elias - Pedro Sousa
16:00Felix Corwin - Oliver Crawford
16:30Ibbou/Nahimana - Mansouri/Herrmann
16:30Juan Carlos Manuel Aguilar - Martin Damm
16:30Leonardo Telles - Smith
16:30Ricardo Rodriguez - Rowland Phillips
16:45Diaz Acosta/Lopez Villasenor - Kravchenko/Lopez San Martin
16:45Roca Batalla/Cervantes Huegun - Barroso Campos/Mardones
17:00Renzo Olivo - Facundo Bagnis
17:00M. Redlicki/Reese - Pucinelli De Almeida/Reis Da Silva
17:30Andrea Arnaboldi - Frederico Ferreira Silva
17:30Vavassori/Kolar - Vatutin/Kotov
18:00Keegan Smith - Jordi Arconada
18:00Nick Chappell - Jesse Flores
18:00Zane Khan - Nick Hardt
18:30Martinez/Meligeni Rodrigues Alves - Barrios Vera/Tabilo
19:00Blancaneaux/Serdarusic - Begemann/Olivetti
19:00Sousa/Falcao - Glasspool/Heliovaara
19:00Francisco Cerundolo - Facundo Mena
20:30Diana Starovoitova - Yana Ulyanova
21:00Dmitry Popko - Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes
21:00Lama/March - Butsch/Stalder
21:30Alvarez/Dougaz - Doumbia/Reboul
22:00Mochizuki/Hardt - Broom/Corwin
22:00Olivares/Rodriguez - Langmo/Smith