logo
beIN CONNECT HD 3
Retrobet TV ile Canlı maç izle
01:15Palmeiras - Delfin Sc (S SPORT HD)Canlı
01:15Nacional de Mon - Independiente d |N|Canlı
01:15Palmeiras-SP - Delfin SC |N|Canlı
01:07Energetik Minsk - Titan MinskCanlı
01:00Botafogo-SP - Juventude-RS |N|Canlı
00:00Club Brugge KV - Zenit - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00Dortmund - Lazio - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00Ferencvaros - Barcelona - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00Juventus - Dyn. Kyiv - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00Manchester Utd - Paris SG - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00Sevilla - Chelsea - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|Canlı
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|Canlı
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|Canlı
23:30Lugo - UD Las Palmas |N|Canlı
04:00Pittsburgh Stee - Baltimore Raven |N|
02:00Strongest - Real Santa Cruz
02:00Coyotes de Tlaxcala - Atletico Morelia
03:00Estudiantes de Mérida - Atlético Club Mineros de Guayana
03:30Internacional - Boca Juniors (S SPORT HD)
03:30Clube Esportivo Dom Bosco - Rondonópolis
03:30Operario - Esporte Clube Comercial
03:30Club Jorge Wilstermann - Club Libertad
03:30Sport Club Internacional - Boca Juniors
03:30Independiente Avellaneda - Centro Atlético Fénix
03:30Sport Huancayo - Coquimbo Unido
03:30Fortaleza - Sport Club Corinthians Paulista
03:30América Futebol Clube Minas Gerais - Cruzeiro Esporte Clube
04:00Alajuelense - Real Estelí
04:00Envigado Fútbol Club - Independiente Medellín
04:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tampico Madero
05:00Sporting Kansas City - Minnesota United
06:05Guadalajara - Club León
06:15Club Deportivo Olimpia - Motagua
08:00F.C. - Northern Gas Pipeline Limited
10:00Baloch Nushki - Pakistan Police
12:00Kokand 1912 - Navbahor Namangan
12:00Nasaf Qarshi - Lokomotiv
12:00Pahtakor Taşkent - Andijan
13:00Sakaryaspor - Elazığspor
13:00Tarsus İdman Yurdu - Turgutluspor
13:00Utaş Uşakspor - Sarıyer
13:00Bayrampaşa - Modafen Spor
13:00Perth Glory - Tokyo
13:00Shanghai Shenhua - Ulsan Hyundai
13:00Amedspor - İnegölspor
13:00Ankara Demirspor - Ergene Velimeşe Spor
13:00Belediye Vanspor - Serik Belediyespor
13:00Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Mamak
13:00Eyüpspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:00Hacettepe - Gümüşhanespor
13:00Hekimoğlu Trabzon - Çorum Belediyespor
13:00Kahramanmaraşspor - Afjet Afyonspor
13:00Karacabey Belediyespor - Pendikspor
13:00Konyaspor 1922 - Kastamonuspor
14:00Al-Karkh - Al-Najaf
14:30Pogoń Szczecin - Elana Toruń
15:00Drezga - Kom Podgorica
15:00Bokelj - Berane
15:00Mornar - Grbalj
15:00Ibar Rozaje - Arsenal Tivat
15:00Igalo 1929 - Jedinstvo Bijelo Polje
15:00Drita - Llapi Podujeve
15:00Tabor Sežana - Celje
15:00Al-Arabi Irbid - Al-Karmel
15:30Al-Nasr Kahire - Gomhoreyet Shebeen
16:00Beijing Guoan - Chiangrai United
16:00Melbourne Victory - Seoul
16:00Hilal Areeha - Shabab Beit Fajjar
16:00Al-Sahel Kuwait - Naser Sporting Club
16:00Bright Stars - Kampala Capital City Authority
16:30Curicó Unido - Audax Italiano
17:00Mohun Bagan - Odisha
17:00Pro Sesto - Calcio Como
17:30Estrela da Amadora - Farense
17:45Al-Muharraq - Town
17:45Busaiteen Club - Hala
18:00FK - Metalac Gornji Milanovac
18:30Jahra SC Kuwait - Salibikhaet
18:30Kuwait - Fahaheel
18:45Olimpija Ljubljana - Maribor
19:00Huarte - Beti Kozkor
19:00Lunds - Karlslunds
19:00Eupen - Mechelen
19:00Maardu Linnameeskond - Kuressaare
19:30Club Deportivo Cantolagua - Lourdes
19:30Al-Salt - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
20:00ASAC Concorde - Tidjikja
20:00Jerv - Grorud
20:00Tychy - Widzew Łódź
20:30Roskilde - Akademisk Boldklub
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
20:55Lille - Sparta Prag (beIN SPORTS HD 2)
20:55LASK - Tottenham (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55Zory Luhansk - Leicester City (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55AC Milan - Celtic (beIN SPORTS HD 4)
20:55Milan - Celtic
20:55Athens - Braga
20:55Feyenoord - Dinamo Zagreb
20:55Crvena Zvezda - Hoffenheim
20:55Gent - Slovan Liberec
20:55Karabağ - Maccabi Tel Aviv
20:55LASK Linz - Tottenham Hotspur
20:55Lille - Sparta Prague
20:55CSKA Moskova - Wolfsberger
20:55Royal Antwerp - Ludogorets 1945
20:55Sivasspor - Villarreal
20:55Zorya Luhansk - Leicester City
21:00Botafogo Ribeirao Preto - Ferroviário Atlético Clube
21:00Esbjerg - Kolding
21:00Elmina Sharks - Aduana Stars
21:00Tenerife - Sabadell
21:00Real Oviedo - Alcorcón
21:00Almería - Mallorca
22:00Royal Pari - Atletico Palmaflor Vinto
22:00Piauí Esporte Clube - Timon
22:00Chapadao SERC - Kosta Rika
22:40Nouakchott King's - Inter Nouakchott
23:00Alianza San Salvador - Sonsonate
23:00Arsenal - Rapid Wien (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00AZ Alkmaar - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
23:00AS Roma - Young Boys (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Omonia - PAOK
23:00Arsenal - Rapid Wien
23:00Alkmaar - Napoli
23:00Benfica - Lech Poznań
23:00Cluj - CSKA Sofia
23:00Granada - Eindhoven
23:00Molde - Dundalk
23:00Nice - Bayer 04 Leverkusen
23:00Rangers - Standard Liège
23:00Real Sociedad - Rijeka
23:00Roma - Young Boys
23:00Slavia Prague - Hapoel Be'er Sheva
23:30Sporting de Gijón - Albacete Balompié
00:00Club de Deportes Valdivia - San Marcos de Arica
00:00Gran Valencia - Zamora
00:15Nacional Potosí - Oriente Petrolero
00:30Solola - Deportivo San Pedro
01:00América - Juventud de Las Piedras
01:00Goiás Esporte Clube - São Paulo
01:15Union La Calera - Junior de Barranquilla
01:30Cerro Porteño - Club Olimpia
02:00Unión Española - Universidad de Concepción
02:30Club Blooming - Club Bamin Real Potosí
03:30Operario Ferroviario - Avaí Futebol Clube
03:30Gremio - Guarani (S SPORT HD)
03:30Club Deportivo Universidad Católica - River Plate Montevideo
03:30Vasco da Gama - Defensa y Justicia
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Club Guaraní
04:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Atlético Bucaramanga
04:00Pumas Tabasco - Atlante
06:00Cruz Azul - Club Universidad Nacional
16:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
16:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Doxa Katokopias - Anorthosis Famagusta
18:15Cherno More Varna - Etar 1924 Veliko Tarnovo
18:15Voluntari - Academica Clinceni
19:00Karmiotissa Polemidion - Salamis Famagusta
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa
20:00Quevilly - Bastia-Borgo
20:00Villefranche - Orléans
20:00Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
20:00Fastav Zlín - Jablonec
20:30Juniors - Austria Klagenfurt
20:30Rapid Wien - Kapfenberger
20:30Amstetten - Avusturya Lustenau
20:30Holstein Kiel - Bochum (S SPORT 2 HD)
20:30Barnsley - Bournemouth (beIN SPORTS HD 2)
20:30Fortuna Düsseldorf - Darmstadt 98
20:30Holstein Kiel - Bochum
20:30Barnsley - Bournemouth
20:45Maastricht - Graafschap
20:45Telstar - Cambuur
21:00Magdeburg - Meppen
21:00Køge - Helsingør
21:00Skive - Hobro
21:00Stade Lausanne-Ouchy - 1900
21:00Odense Boldklub - Fodbold
21:30Argesul Pitesti - Dinamo București
22:00Boulogne - Lyon-Duchère
22:00Bourg-Péronnas - Avranches
22:00Red Star Saint-Ouen - Annecy
22:00Sète 34 - Créteil-Lusitanos
22:00Mans - Stade Briochin
22:00Concarneau - Stade Lavallois
22:00Grasshopper Club Zürich - Kriens
22:00Neuchâtel Xamax - Aarau
22:00Budafoki MTE-Ujbuda - Újpest
22:00Sparta Rotterdam - Emmen
22:25Grazer - Wacker Innsbruck
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:30Dungannon Swifts - Coleraine
22:30Hertha - Union Berlin
22:30Cracovia - Wisła Kraków
22:45Zulte Waregem - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Aberystwyth Town - Connah's Quay
22:45Zulte Waregem - Anderlecht
22:45Queen of the South - Inverness
23:00Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:00Almere City - Utrecht
23:00Helmond Sport - Ahead Eagles
23:00Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
23:00Athletic Bilbao - Celta de Vigo
23:00Ascoli Calcio 1898 - Delfino Pescara 1936
23:30Penafiel - Leixões
00:00Deportivo Táchira - Aragua
03:40Patriotas - Millonarios Fútbol Club
08:00Consadole Sapporo - Cerezo Osaka
08:00Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus
08:00Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale
10:00Yokohama - Sagan Tosu
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Comuna Recea
12:00Concordia Chiajna - Slatina
12:00Farul Constanța - Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00Gloria Buzău - Aerostar Bacau
12:00Resita - Ripensia Timisoara
12:00Pandurii Targu - U Craiova 1948
13:00Keshla - Sabail
13:00Unirea Slobozia - Petrolul Ploiești
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor
13:30Göztepe - Kayserispor
14:00Recreativo de Huelva - Marino
14:00Feirense - Benfica
14:00Lokomotiv Moskova - Rubin Kazan
15:00Hamburg - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:00Lviv - Inhulets Petrove
15:00Eintracht Braunschweig - Pauli
15:00Greuther Furth - Heidenheim
15:00Hamburger - Hannover 96
15:00Osnabruck - Karlsruher
15:30Reading - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
15:30Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Botoșani
15:30Burnley - Everton
15:30Reading - Nottingham Forest
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kaiserslautern - Duisburg
16:00Dynamo Dresden - Uerdingen 05
16:00Ingolstadt 04 - Lübeck
16:00Viktoria Köln - 1860 München
16:00Turkgucu Ataspor - SpVgg Unterhaching
16:00Waldhof Mannheim - Saarbrucken
16:00Fremad Amager - Viborg
16:00Alkmaar - FC
16:00Gillingham - Swindon Town
16:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
16:00Nitra - Senica
16:00Pohronie - Ružomberok
16:00Zemplín Michalovce - MŠK Žilina
16:00ŠKF Sereď - Spartak Trnava
16:00Levante - Getafe
16:00Rayo Vallecano - Logroñés
16:00Frosinone Calcio - ChievoVerona
16:00SPAL - Pisa 1909
16:00Cremonese - Virtus Entella
16:00Lecce - Unione Venezia
16:00Salernitana 1919 - Cittadella
16:00Konyaspor - Erzurumspor
16:00Yeni Malatyaspor - İstanbul Başakşehir
16:00Bohemians 1905 Prag - Pardubice
16:00Opava - Banik Ostrava
16:30Dornbirn 1913 - Avusturya Wien
16:30Cape Town City - Orlando Pirates
16:30Lamontville Golden Arrows - Moroka Swallows
16:30Renate - Giana Erminio
16:30Spartak Moskova - Tambov
16:45Zalaegerszegi - Mezőkövesd-Zsóry
17:00Spezia - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
17:00Osijek - Varaždin
17:00Eskilstuna - Norrby
17:00Akropolis - Jönköpings Södra
17:00Dalkurd - GAIS
17:00Sundsvall - Brage
17:00Ljungskile - Degerfors
17:00Örgryte - Umeå
17:00Trelleborgs - Halmstads
17:00Vasteras - Östers
17:00Legnago Salus - Cesena
17:00Matelica - Gubbio 1910
17:00Modena - Fermana
17:00Paganese Calcio 1926 - Bari
17:00Pro Vercelli 1892 - Livorno Calcio
17:00Limassol - Ethnikos Achna
17:00Spezia Calcio - Lazio
17:00Troyes - Paris
17:00Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
17:15Pen-y-Bont - Caernarfon Town
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
17:30Levski Sofia - Arda Kardzhali
17:30Barry Town - Flint Town United
17:30Cardiff Metropolitan University - Bala Town
17:30Haverfordwest County - Cefn Druids
17:30Köln - Wolfsburg
17:30Arminia Вielefeld - Mainz 05
17:30Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
17:30Freiburg - Borussia Monchengladbach
17:30Reggina Calcio - Brescia Calcio
18:00Coventry - Rotherham (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:00Accrington Stanley - Milton Keynes Dons
18:00Wimbledon - Bristol Rovers
18:00Burton Albion - Crewe Alexandra
18:00Fleetwood Town - Blackpool
18:00Northampton Town - Doncaster Rovers
18:00Oxford United - Hull City
18:00Plymouth Argyle - Ipswich Town
18:00Portsmouth - Peterborough United
18:00Rochdale - Lincoln City
18:00Shrewsbury Town - Charlton Athletic
18:00Sunderland - Wigan Athletic
18:00Barrow - Salford City
18:00Bolton Wanderers - Port Vale
18:00Bradford City - Carlisle United
18:00Cambridge United - Oldham Athletic
18:00Cheltenham Town - Exeter City
18:00Harrogate Town - Forest Green Rovers
18:00Mansfield Town - Crawley Town
18:00Manchester City - Fulham
18:00Newport County - Morecambe
18:00Scunthorpe United - Leyton Orient
18:00Stevenage - Southend United
18:00Tranmere Rovers - Walsall
18:00Braintree Town - Oxford City
18:00Dorking Wanderers - Bath City
18:00Eastbourne Borough - Dartford
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
18:00Havant & Waterlooville - Chelmsford City
18:00Hungerford Town - Dulwich Hamlet
18:00Boston United - Chorley
18:00Guiseley - Brackley Town
18:00Vejle Boldklub - Midtjylland
18:00Kettering Town - Blyth Spartans
18:00Brentford - Blackburn Rovers
18:00Leamington - Gateshead
18:00Bristol City - Birmingham City
18:00Southport - Alfreton Town
18:00Coventry City - Rotherham United
18:00Spennymoor Town - Curzon Ashton
18:00Huddersfield Town - Queens Park Rangers
18:00York City - Chester
18:00Millwall - Derby County
18:00Clyde - Forfar Athletic
18:00Norwich City - Sheffield Wednesday
18:00Cove Rangers - Montrose
18:00Preston North - Wycombe Wanderers
18:00East Fife - Airdrie United
18:00Stoke City - Middlesbrough
18:00Falkirk - Peterhead
18:00Swansea City - Luton Town
18:00Partick Thistle - Dumbarton
18:00Watford - Cardiff City
18:00Cowdenbeath - Queen's Park
18:00Alloa Athletic - United
18:00Edinburgh City - Albion Rovers
18:00Dundee - Arbroath
18:00Elgin City - Annan Athletic
18:00Greenock Morton - Heart of Midlothian
18:00Stenhousemuir - Brechin City
18:00Raith Rovers - Dunfermline Athletic
18:00Stranraer - Stirling Albion
18:00Hamilton Academical - Kilmarnock
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
18:00Livingston - Dundee United
18:00Crusaders - Glentoran Belfast United
18:00Motherwell - Hibernian
18:00Larne - Glenavon
18:00Mirren - Aberdeen
18:00Portadown - Ballymena United
18:00Ponferradina - Las Palmas
18:00Oliveirense - Arouca
18:00Shakhtar Donetsk - Minaj
18:00Sigma Olomouc - Příbram
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
18:15Sevilla - Real Madrid
18:15Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
18:15Atzeneta - Nucía
18:15Atromitos - Aris
18:20Maccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda Tel Aviv
18:30Eindhoven - Roda JC Kerkrade
18:30Valencia CF - Levante UD B
18:30Waalwijk - VVV-Venlo
18:30Moreirense - Vicente
18:30Vitoria Guimaraes - Portimonense
19:00Rennes - Lens (beIN SPORTS HD 4)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Krasnodar - Rotor Volgograd
19:00Zenit Saint Petersburg - Ural Sverdlovsk Bölgesi
19:00Stade Rennais - Lens
19:00Tshakhuma Tsha Madzivhadila - AmaZulu
19:00Covadonga - Marino de Luanco
19:00Pontevedra - Deportivo de La Coruña
19:00Mutilvera - Haro Deportivo
19:00Espanyol - Cornellà
19:00Diósgyőri - Ferencvárosi
19:00ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
19:00Galatasaray - Hatayspor
19:00Austria Wien - Sturm Graz
19:00Rheindorf Altach - Pölten
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Bull Salzburg
19:05Lokomotiva - Šibenik
19:30Larnaca - Olympiakos Nicosia
19:30Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
19:45Hapoel Haifa - Bnei Sakhnin
20:00Juventus - Torino (beIN SPORTS HD 3)
20:00Juventus - Torino
20:00Burgos - Numancia
20:00San Fernando - Real Balompédica Linense
20:00Vizela - Académico de Viseu
20:15Mirandés - Lugo
20:15Chiasso - Schaffhausen
20:15Winterthur - Thun
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
20:30Bayern Munich - Leipzig
20:30West Ham United - Manchester United
20:30Atletico Madrid - Real Valladolid
20:30Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge
20:30Colchester United - Grimsby Town
20:30Linfield - Cliftonville
20:30Mariupol - Dynamo Kyiv
20:30Olympiacos - Volos
20:30Viktoria Plzen - Karviná
20:45Fortuna Sittard - Willem
20:50Hapoel Tel Aviv - Maccabi Netanya
21:00Auxerre - Chamois Niortais
21:00Chambly - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Pau
21:00Sochaux-Montbéliard - Nancy
21:00Rodez Aveyron Football - Amiens
21:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
21:00Toulouse - Avant de Guingamp
21:00Famalicão - Sporting Lisbon
21:00Dunkerque - Châteauroux
21:15Maritzburg United - Mamelodi Sundowns
21:30Puskás Akadémia - Várda
22:00Ajax - Twente
22:00Sporting Cristal - Ayacucho
22:00Legia Warsaw - Lechia Gdańsk
22:25Liefering Salzburg - Vorwarts Steyr
22:30Málaga - Cartagena
22:30Basel - Servette
22:30Steaua București - Batrana Doamna
22:45Inter - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
22:45Internazionale Milano - Bologna 1909
22:45Club Brugge - Sint-Truidense
22:45Royale Union Saint-Gilloise - Lierse Kempenzonen
23:00Montpellier - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
23:00Montpellier - Paris Saint-Germain
23:00Chelsea - Leeds United
23:00Cádiz - Barcelona
23:00Zwolle - Vitesse
23:00Once Caldas - Boyacá Chicó
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Flamengo
23:30Porto - Tondela (S SPORT 2 HD)
23:30Porto - Tondela
01:00Bajai - Ceará Sporting Club
04:00Equidad - Club Independiente Santa
07:00Ehime - Kyoto Sanga
08:00Oita Trinita - Vegalta Sendai
08:00Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa
08:00Machida Zelvia - Tokyo Verdy
08:00United Ichihara Chiba - Ventforet Kofu
08:00Mito HollyHock - Tokushima Vortis
08:00Tochigi - Thespakusatsu Gunma
08:00V-Varen Nagasaki - Montedio Yamagata
09:00Shonan Bellmare - Gamba Osaka
09:00Júbilo Iwata - Omiya Ardija
12:00Mioveni - Viitorul Pandurii Targu
12:30Lafnitz - Blau-Weiß Linz
13:15Botev Vratsa - Lokomotiv Plovdiv
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor
13:30Orihuela - Ibiza
14:00Rostov - FC
14:00Celta De Vigo - Compostela
14:00Unionistas de Salamanca - Guijuelo
14:00Langreo - Cultural y Deportiva Leonesa
14:00S. D. Tarazona - Ebro
14:00Hercules - Villarreal CF
14:00Peña Deportiva - Alcoyano
14:00Algeciras - Cádiz CF
14:00Atlético Sanluqueño - Tamaraceite
14:00Ejido - Deportivo Linares
14:00Lorca Deportiva - Granada CF
14:00Real Betis - Sevilla FC
14:00Las Palmas - Marbella
14:15Feyenoord - Heracles Almelo
14:15Den Bosch - N.E.C.
14:15Vilafranquense - Estoril Praia
14:30Verona - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
14:30Hellas Verona - Cagliari Calcio
14:30Poli Timisoara - Rapid București
15:00Lille - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
15:00Lille - Monaco
15:00West Bromwich Albion - Crystal Palace
15:00Ross County - Rangers
15:00Wehen Wiesbaden - Hansa Rostock
15:00Békéscsaba 1912 Előre - Szeged 2011
15:00DEAC - Soroksár
15:00Dorogi - Pécsi
15:00Győri - Ajka
15:00Szentlorinc - Szolnoki MÁV
15:00Olimpik - Rukh Vinnyky
15:30Paderborn - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
15:30Erzgebirge - Jahn Regensburg
15:30Paderborn 07 - Nurnberg
15:30Würzburger Kickers - Sandhausen
15:30Genk - Royal Antwerp
15:30Botev Plovdiv - CSKA Sofia
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
16:00Granada - Huesca
16:00SønderjyskE - Nordsjælland
16:00Alcorcón - Almería
16:00Antalyaspor - Ankaragücü
16:00Zbrojovka Brno - Dynamo Ceske Budejovice
16:00Verl - Hallescher
16:00Fredericia - Hvidovre
16:00Foggia Calcio - Città di Palermo
16:00Crete - Apollon Smyrni
16:30Dynamo Moskova - Arsenal Tula
16:30Alkmaar - Groningen
16:30Utrecht - Haag
16:30Djurgårdens - Varbergs BoIS
16:30Falkenbergs - Mjällby
16:30Elfsborg - Fotboll
16:30Göteborg - Sirius Fotboll
16:30Norrköping - Helsingborgs
16:30Kalmar - Häcken
16:30Malmö - Östersunds
16:30Örebro - Hammarby
16:30Swarovski Tirol - Wolfsberger
16:30Hartberg - Rapid Wien
16:30Baroka - Chippa United
16:30Galaxy - Stellenbosch
17:00Udinese - Atalanta (beIN SPORTS HD 4)
17:00Roma - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Bordeaux - Brest (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Angers - Lorient
17:00Dijon - Saint-Étienne
17:00Girondins de Bordeaux - Stade Brestois 29
17:00Nantes - Strasbourg
17:00Parma - Benevento Calcio
17:00Roma - Sassuolo Calcio
17:00Udinese Calcio - Atalanta
17:00Reggiana 1919 - Monza Brianza 1912
17:00Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
17:00Vendsyssel - Silkeborg
17:00Atletico Arezzo - Südtirol
17:00Ravenna - Calcio Padova
17:00Triestina Calcio - Sambenedettese Calcio
17:00Potenza - Viterbese Castrense
17:00Calcio Catania - Cavese
17:00Teramo - Vibonese Calcio
17:00Ternana Calcio - Bisceglie 1913 Don
17:00Calcio Lecco 1912 - Pistoiese
17:00Carrarese Calcio - Pergolettese 1932
17:00Lucchese - Alessandria Calcio 1912
17:00Piacenza Calcio 1919 - Pro Sesto
17:00AlbinoLeffe - Olbia Calcio
17:00Città di Pontedera - Calcio Como
17:00Grosseto - Novara Calcio
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:15Sheffield United - Leicester City
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
17:30Werder Вremen - Stuttgart
18:00Nacional da Madeira - Santa Clara
18:00Beerschot Wilrijk - Eupen
18:00Copenhagen - Horsens
18:00Celtic - Johnstone
18:00Espanyol - Sporting de Gijón
18:00Luzern - Young Boys
18:00Sion - Lugano
18:00Zürich - Lausanne-Sport
18:00Mladá Boleslav - Teplice
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
18:15Osasuna - Real Betis
18:45Heerenveen - Eindhoven
19:00Reims - Nice (beIN SPORTS HD 4)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00CSKA Moskova - Khimki
19:00Stade de Reims - Nice
19:00Denizlispor - Fenerbahçe
19:00Bodø-Glimt - Stabæk Fotball
19:00Kristiansund - Grenland
19:00Mjøndalen - Start
19:00Sandefjord Fotball - Viking
19:00Brann - Sarpsborg 08
19:00Strømsgodset - Haugesund
19:00LASK Linz - Ried
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
19:30Tottenham Hotspur - Arsenal
19:30Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:00Crotone - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:00Schalke 04 - Bayer 04 Leverkusen
20:00Krotone - Napoli
20:00Lyngby Boldklub - Randers
20:15Standard Liège - Mechelen
20:15Albacete Balompié - Girona
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
20:30Villarreal - Elche
20:30Ave - Boavista Porto
20:30Sparta Prague - Slavia Prague
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:15Liverpool - Wolverhampton
22:30Sabadell - Real Oviedo
22:45Sampdoria - Milan (beIN SPORTS HD 3)
22:45Sampdoria - Milan
22:45Oostende - Gent
23:00Metz - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
23:00Metz - Lyon
23:00Deportivo Alavés - Real Sociedad
23:00Columbus Crew - England Revolution
23:00Belenenses - Braga
23:00Benfica - Paços de Ferreira
23:00Real Zaragoza - Fuenlabrada
23:00Vicenza Calcio - Cosenza Calcio
00:15Clube Atlético Mineiro - Sport Club Internacional
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Ajaccio - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
22:45Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
13:30Bandırmaspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eskişehirspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00İstanbulspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
16:00İstanbulspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Samsunspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
13:30Akhisarspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Akhisarspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Adana Demirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Altay - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ümraniyespor - Boluspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00M.Tel Aviv - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Wolfsburg - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - West Ham (S SPORT HD)
13:30Hatayspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
15:30Wolverhampton - Aston Villa (S SPORT HD)
16:00Balıkesirspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00Balıkesirspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Ç.Rizespor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kayserispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30B.Dortmund - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:00Newcastle - WBA (S SPORT HD)
19:00Bursaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ankaragücü - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Fenerbahçe - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Union Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Manchester City (S SPORT HD)
23:00Everton - Chelsea (S SPORT HD)
13:30Altınordu - Akhisarspor (TRT Spor HD)
13:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Boluspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
13:30Boluspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30BB Erzurumspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
15:00Southampton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
16:00Adanaspor - Altay (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Tuzlaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Tuzlaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00M.Başakşehir - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
17:15Crystal Palace - Tottenham (S SPORT HD)
17:30Augsburg - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:00Giresunspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
19:00Giresunspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Fulham - Liverpool (S SPORT HD)
20:00B.Leverkusen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
22:15Arsenal - Burnley (S SPORT HD)
01:09Oka - YeniseiCanlı
01:00Ohio State - Morehead State EaglesCanlı
01:00Penn State Nittany Lions - Virginia Commonwealth RamsCanlı
01:00Legends - BavariansCanlı
01:00Brigham Young Cougars - John's Red StormCanlı
01:00Florida Gulf Coast Eagles - Güney Florida BullsCanlı
00:55Asian Tigers - American EaglesCanlı
00:52Cavs - TimberwolvesCanlı
00:45Montana State - Pacific TigersCanlı
00:00North Carolina Tar Heels - Texas LonghornsCanlı
23:30Supersonicos de Miranda - Centauros de PortuguesaCanlı
23:30Basquete Cearen - Caxias do Sul |N|Canlı
01:30Quinnipiac Bobcats - Drexel Dragons
01:30Upstate Spartans - Eastern Kentucky Colonels
02:00Clemson Tiger - South Carolina State Bulldogs
02:00Duquesne Dukes - Greensboro Spartans
02:30Uniceub-BRB-Brasilia - Interforce Minas
03:00Alabama - Providence Friars
03:00Fairfield Stags - Hartford Hawks
03:00Gonzaga Bulldogs - Batı Virginia
03:00Iowa State Cyclones - South Dakota State Jackrabbits
03:00Jacksonville Dolphins - Presbyterian Blue Hose
03:00Michigan Wolverines - Ball State Cardinals
03:00Northern Illinois - Edwardsville Cougars
03:00Rhode Island Rams - Seton Hall Pirates
03:00Texas A&M - Tarleton State
03:00Wichita State Shockers - Oral Roberts Golden Eagles
03:00Xavier Musketeers - Tennessee Tech Golden Eagles
03:30Unan de Leon - Indigenas Matagalpa
03:30Middle Tennessee Blue Raiders - Murray State Racers
03:30Southeast Missouri State Redhawks - Güney Illinois Salukis
03:30UAB - Kennesaw State Owls
04:00Piratas de Quebradillas - Brujos de Guayama
04:00California Baptist Lancers - Güney-Doğu Louisiana Lions
04:00Florida State Seminoles - Kuzey Florida Ospreys
04:00Memphis Tigers - Arkansas State Red Wolves
04:00Orleans Privateers - Louisiana-Lafayette Ragin Cajuns
04:00Norfolk State Spartans - Dominion Monarchs
04:00Mustangs - Houston Baptist Huskies
04:00Tennessee-Martin Skyhawks - Evansville Purple Aces
04:00Texas Rio Grand Valley Vaqueros - Texas A&M-CC
05:00Arkansas Razorbacks - Texas Arlington Mavericks
05:00Dixie State - North Dakota
05:00Missouri - Oregon Ducks
05:00Nevada Wolf Pack - San Francisco
05:00Northwestern Wildcats - Arkansas-Pine Bluff Golden Lions
05:00Wyoming Cowboys - Incarnate Word
05:30UNLV Runnin' Rebels - Davidson Wildcats
06:00Baylor Bears - Illinois
06:00Washington State Cougars - Oregon State Beavers
07:30Shenzhen Aviators - Shougang Beijing Ducks
07:30Zhejiang Lions - Fujian Quanzhou Bank
08:30Hefei Yuanchang - Anhui Putian Xingfa
08:50Dinamo-pro - Lokomotiv-pro
09:20Spartak-pro - SKIF-pro
11:30Guangxi Weizhuang - Hebei Xianglan
11:50Erofey-pro - Zenit-pro
12:20Amur-pro - Europa-pro
13:00Goyang Orions - Ulsan Mobis Phoebus
14:35Shanxi Fenjiu Loongs - Guangdong Southern Tigers
15:00Sichuan Blue Whales - Shanghai Dongfang Sharks
15:30Novosibirsk - Khimki-Podmoskovie
16:00TEMP-SUMZ-UGMK - Uralmash
17:00Universitet Yugra - CSKA Moskova
20:00Zenit Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HABER HD)
20:00CSKA Moskova - Olympiakos (beIN SPORTS HD 3)
20:00CSKA Moskova - Olympiacos SFP Pireus
20:00Zenit Saint-Petersburg - Fenerbahçe
20:30Venezia - JL Bourg (S SPORT 2 HD)
20:30Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
21:00Telekom Baskets Bonn - Hamburg Towers
22:05Maccabi Fox - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 3)
22:05Maccabi Tel Aviv - Crvena zvezda
22:30Reggio Emilia - De' Longhi Treviso Basket
22:45Olimpia Milano - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 4)
22:45Olimpia Milano - Panathinaikos
23:00Valencia - Alba Berlin
03:00Uconn - USC (S SPORT 2 HD)
19:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
19:30Anadolu Efes - Baskonia (beIN SPORTS HD 3)
19:30Anadolu Efes - Saski Baskonia
21:00Zalgiris Kaunas - Barcelona (beIN SPORTS HD 4)
21:00Žalgiris - Barcelona Bàsquet
22:30Bayern Münih - Khimki Moskova (beIN SPORTS HD 3)
22:30Bayern Munich - Khimki
23:00Real Madrid - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Madrid Baloncesto - ASVEL Lyon-Villeurbanne
12:00Astana - Nizhny Novgorod
13:00Fethiye Bld. - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
15:30Parma Perm - Lokomotiv Kuban
16:00Tsmoki-Minsk - CSKA Moskova
17:30Gaziantep Basket - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Zenit Saint-Petersburg - UNICS
18:00Athens - PAOK
18:00Aris Thessaloniki - Promitheas Patras
18:00Harilaos Trikoupis - Iraklis
18:00Kolossos Rodou - Larisa Basket
20:00Galatasaray - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Iberostar Tenerife Canarias - Obradoiro
20:30Peristeri - Lavrio
22:45Baloncesto Fuenlabrada - Valencia
22:45FIATC Joventut Badalona - Basket Zaragoza 2002
13:00Petkimspor - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00MoraBanc Andorra - Real Betis
14:30Bilbao Basket - Estudiantes Madrid
15:15Bursaspor - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
17:30Fenerbahçe Beko - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Ionikos Nikeas - Panathinaikos
19:00Saski Baskonia - Delteco
19:00Unicaja Málaga - Universidad Catolica de Murcia
20:00OGM Orman - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Burgos - Real Madrid Baloncesto
16:00Mersin BB - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
14:00Adana Basket - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Fenerbahçe - İzmit Bld. (tivibu SPOR HD)
01:02Hursan - Anton BondarikCanlı
01:00Pavel Leonchik - Mark PashukevichCanlı
01:00Evgeny Itskov - Igor PolishchukCanlı
00:50Viktoria Glotova - Daria MikhaylovaCanlı
00:50Yuran Nalbandyan - Elizaveta DevyatayevaCanlı
00:45Andrey Pasternak - Vladimir PokulCanlı
00:40Anna Lytneva - Dinara EnaleevaCanlı
00:20Bellucci, Thoma - Safwat, Mohamed |N|Canlı
00:00Sviatlana Pirazhenka - Kseniya SavenkavaCanlı
23:35Prokopenko - Maria RyzhovaCanlı
02:00Vervoort/Safwat - Alvarez/Dougaz
02:00Kody Pearson - Jake Delaney
02:00Alexandra Bozovic - Alexandra Osborne
02:30Alicia Smith - Olivia Tjandramulia
04:00Benard Bruno Nkomba - James McCabe
04:00Abbie Myers - Lisa Mays
04:30Dane Sweeny - Thomas Fancutt
05:00Tristan Schoolkate - Maverick Banes
06:00Maddison Inglis - Annerly Poulos
06:00Rinky Hijikata - Edward Winter
07:30Lara Walker - Olivia Gadecki
08:00Matt Reid - Jeremy
09:30Calum Puttergill - Philip Sekulic
10:00Alexander Donski - Holger Vitus Nodskov Rune
10:00Yanki Erel - Flavio Cobolli
10:00Cristina Dinu - Andreea Amalia Rosca
10:00Daniela Vismane - İpek Öz
10:00Lina Gjorcheska - Hurricane Tyra Black
10:00Manca Pislak - Nagi Hanatani
10:00Melis Sezer - Polina Kudermetova
11:00Tena Lukas - Ekaterina Yashina
11:00Kristjan Tamm - Matias Franco Descotte
11:00Louis Tessa - David Pichler
11:00Luca Giacomini - Titouan Droguet
11:00Mathias Zukas - Luca Potenza
11:00Sebastian Prechtel - Moez Echargui
11:00Terence Atmane - Mats Rosenkranz
11:30Baran Cengiz - Felix Gill
11:30İlkel - Sebastian Gima
11:30Filip Misolic - Taiyo Yamanaka
11:30Marsel Ilhan - Stefan Palosi
11:30Julia Avdeeva - Sapfo Sakellaridi
11:30Sach - Alexander Crnokrak
12:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Dmitry Popko
12:00M. Redlicki/Reese - Pucinelli De Almeida/Reis Da Silva
12:00Adrian Andreev - Oriol Roca Batalla
12:00Alvaro Lopez San Martin - Gerardo Lopez Villasenor
12:00Facundo Diaz Acosta - Arthur Cazaux
12:00Inigo Cervantes Huegun - Antoine Cornut-Chauvinc
12:30Anastasia Zakharova - Jacqueline Cabaj Awad
12:30Eliakim Coulibaly - Ergi Kirkin
12:30Skander Mansouri - Lorenzo Claverie
12:30Giulia Crescenzi - Nefisa Berberovic
12:30Ines Ibbou - Yuliya Hatouka
12:30Sada Nahimana - Manon Arcangioli
13:00Anja Wildgruber - Daria Lopatetskaya
13:00Zeynep Sönmez - Adriana Rajkovic
14:00Aksu/Gjorcheska - Prisacariu/Rosca
14:00Dema/Dinu - Demidova/Sakellaridi
14:00Hanatani/Hosogi - Vismane/Topalova
14:00Oz/Sezer - Baykal/Türkmen
20:30Diana Starovoitova - Yana Ulyanova